Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki most az nba legjobb játékosa?

Ki most az nba legjobb játékosa?

Figyelt kérdés

2015. febr. 4. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ kinek....:D

Nekem pl. Derrick Rose, Melo.

Van akinek Shaq volt, pedig abba az idöbe sokan sokkal jobbak voltak mint ö.

Nincs olyan hogy legjobb, mindegyik jó, na de, hogy kik vannak felkapva?!:

LeBron James, Derrick Rose, Kyrie Irving, Kevin Durant, John Wall, stb. Akikröl nagyon sokat hallasz. :D

2015. febr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az idei szezont nézve: Steph Curry, James Harden, Russell Westbrook esetleg még Anthony Davis
2015. ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy a második írja. Curry, Harden és Westbrooke jelenleg, akik között valószínűleg el fog dőlni az alapszakasz MVP cím. Talán Westbrooke-t tenném meg közülük, azért az a 14 tripladupla nem egy rossz statisztika, ráadásul ebből 7 vagy 8 alkalommal 30 pont felett dobott, amivel második az NBA örök ranglistán. (Az első hely gondolom triviális kié.) Mivel a Golden State az első helyen fog végezni, így Curry a valószínű az MVP címre.

LeBron a nevéből és a nagyképűségéből él. Már rég nem olyan jó, mint amilyen pár éve volt, akkor még én is néztem. Most már csoda, hogy befér az arca a stadionba.

Kyrie Irving viszont még nagyon fiatal és évről évre jobb. 2 éve figyelem már, de idén amiket művelt, szerintem őt is a három név mellé kellene tenni. Hiába James-t mutogatják mindig a Cavs hallatán, nem ő ott a húzóember.

Durant alig játszott idén a lábtörése és a sorozatos műtétei miatt, így sajnos őt nem lehet tudni, hogy mire lett volna képes. A tavalyi éve viszont elég meggyőző volt, amikor 24 éve fennálló pontsorozat rekordját döntötte meg Jordan-nek. Ő is fiatal még viszonylag. Szerintem, ha rendbe jön a lába lesz még 4-5 igen kemény éve, amikor legalább annyira tartani kell tőle, mint tavaly. Jövőre lejár az OKC szerződése, felrebbentek a pletykák, hogy mi lenne, ha Washingtonba menne John Wall mellé - mivel Durant Washington-i születésű. Szerintem egy elég ütős páros lenne, én kíváncsian várom, hogy marad-e OKC-ben, vagy váltani fog és az ő munkásságát is figyelni fogom, szerintem Durant tényleg az egyik legjobb.


Még annyi, hogyha Westbrooke lesz az MVP, akkor azért elgondolkodtató, hogy az OKC-ben van az egyik két legjobb támadó játékos a ligából és a tavalyi legjobb védőjátékos (Ibaka). De mikor jön össze még egy bajnoki cím? Szerintem elvárható lenne, ha mindenki egészséges egész évben...

2015. ápr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!