Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a különbség a cipők között?

Kiki02 kérdése:

Mi a különbség a cipők között?

Figyelt kérdés

A nike hypervenom 3 "fajtája" között mi a különbség? Van ugye Phantom, Phatal és Phelon. Ugye a phelon az teljesen sima...meg ugye a phantom a legdrágább.. Mi egyáltalán a különbség? a Phantom nem is kapható gyerek méretben? (vagy 40-es lábméret alatt)

köszönöm



2015. febr. 7. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Lényegében nem sok. Amit írtál is, más a felülete, de egyébként az anyagában szokott más lenni: a stoplija vagy tömör gumi - ez az olcsóbbaknál, kb. 12 000 Ft-ig, vagy műanyag a stopli és a talpa is műanyag erősítéssel van ellátva - ezek vannak 20 000 Ft-ig és még egyéb anyagokkal szoktak variálni, hogy könnyebb legyen a cipő. /az árakat gyerekméretre írtam, 33-39-ig/

Mivel nem tudom kézbe venni, nem tudom megnézni, ezért hogy melyik mivel tud többet a másiknál, nem tudom pontosan, de azt igen, hogy ha nem vagy profi futballista, aki pl. a Reálban játszik, akkor fölösleges ezen filóznod... A te esetedben nem számít, hogy a labdát 5-10 fokos pontossággal tudd rácsavarni a kapura. Persze jó lenne, de szerintem nem vagy azon a szinten, hogy számítson ez a képessége a cipőnek - sőt, igazából ezek az árkategóriájú cipők nem is tudják ezt. Itthon nem is lehet kapni olyan cipőket. Amikben a profik játszanak, karbon talpúak, pehely könnyűek és baromi erősek és persze a felületük is egészen más fajta borítást kap, mint ezek a tömeggyártott műanyag borzadályok... Amit a nagy csapatoknak gyártanak, ki sem kerül a piacra, egyből megy a csapatoknak. /van egy edző ismerősünk Németországban, ő hozott egyszer egy "selejtes" focicipőt a gyereknek... csak pislogtunk, mi földi halandók, hogy ilyen is van és ez a cipős rendszer így működik!... /


Szóval azt vedd meg, amelyik a legkényelmesebb és a legjobban tetszik! ;)

2015. febr. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
fuu..nem számítottam ilyen jó válaszra:DD hát én köszönöm szépen neked!:) nagyon sokat segítettél. Minden köszönetem, a segítségért.
2015. febr. 8. 01:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!