Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ki a világ 3...

Szerintetek ki a világ 3 legjobb kapusa éppenséggel?

Figyelt kérdés

( Arsenal drukker vagyok)

Szerintem most az abszolút legjobb : Manuel Neuer.

De Courtois és De Gea is befér mellé.

Neuer már évek óta azt gyakorolja amiben jó,a legfelsőbb szinten.

Courtois amikor az Atleticoba került egy fizikális csapatba került,ami szinte Chelsea futballt játszott ,csak picit bátrabbat,az utolsó évében annyit fejlődött mint egy megyei 2-ből egyből Bl győztes szintre,itt már befért a 3legjobb közé,de idén már nem fejlődik annyira,nem látok annyi javulást,egy-egy picit itt-ott,de márlankadt javulás.

DeGea meg repertoárba fejlődik,évről évre csak jobb és jobb,szerintem jövőre már a világ legjobbja lehet,nekem most is csak egy hajszállal tűnik gyengébbnek mint Neuer,van der Saar 2.


2015. febr. 11. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Courtois, Howard és de Gea.
2015. febr. 12. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Howard??


A vb-n tényleg jó volt,a PL-ben viszont az Everton a középmezőnyben van és nem kaptak kevesebb gólt mint az előttük vagy mögöttük levő pár csapat,pedig a védelmük is erősebb mint egy Hull,Crystal vagy West Brom védősor.


Szerintem is Neuer,Courtois és De Gea a legjobb,

Neuer helyét nem lehet elvitatni

2015. febr. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az első helyre 2 biztos jelöltem van és 1 talán De Gea és Neuer és aki még csak talán oda fér az Courtois

És Howard is még elég jó én néztem a Chelsea-Everton meccsett amilyen védéseket bemutatott csak néztem. Meg még Petr Cech Szerintem

1. Neuer, De Gea

2. Courtois,

3. Howard, Petr Cech

Igaz ezek nagyjából csak PL-es kapusok de szerintem ők a legjobbak.

2015. febr. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!