Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Futball szövetségi kapitányok...

Futball szövetségi kapitányok közül szerintetek jelenleg kik a legjobbak (2015)?

Figyelt kérdés
Ha nekem a legjobb 5-öt kéne sorrend nélkül megemlítenem, akkor a következőket mondanám: Ancellotti, Löw, Mourinho, Simeone, Didier Deschamps

2015. febr. 21. 16:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Igazából futball edzőkre gondoltam. Utána olvasva szövetségi kapitány talán csak az, aki egy országot irányít. Ja, és tudom hogy DÁRDAI DÁRDAI, őt nem kell megemlíteni külön :D
2015. febr. 21. 16:34
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb Edzo Carlo Ancelotti. Bar lehet csak azert, mert elfogult vagyok es persze realos. :) De Ancelotti tuti koztuk van. Simeone-vel csak az a bajom, hogy a stilusuk tul favago. Persze sokra vitte a matracosokkal, szoval egyertelmu, hogy jo edzo. Mourinho es Low is jo! :) Szerintem meg Pep Gardiola is koztuk van.

¡Hala Madrid!

2015. febr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Messze Ancelotti a legjobb edző. Mondom ezt Barca szurkolóként. Idén is meg fogják nyerni a BL-t, a bajnokságot pedig már meg is nyerték (a Barca mai vereségével 4 pont az előnyük). Ancelotti után Simeone a legjobb, mert egy gyenge kerettel is képes atom stabil és eredmény centrikus focit játszani, illetve Mourinho-t se felejtsük el, mert talán ő a legnagyobb taktikus a jelenlegi edzők közül. Én Löw-öt nem tartom olyan kiemelkedő edzőnek, mert még klubszinten nem alkotott maradandót, a német válogatott sikere pedig egy hosszú projekt eredménye, aminek Löw csak egy szereplője. Viszont Guardiola egyáltalán nem top5-ös edző. Aki egy Bayernnel képes az elavult impotens tiki takát játszatni és leégni egy Real ellen 4 góllal, az nem nevezhető klasszis edzőnek. Ráadásul a Barcával 2 elődöntőt is sikerült ostoba módon elbukni (2010,2012). A 2012-es döntőt pont azért bukta el, mert már akkor sem tudott mást kitalálni, csak a tiki-takát erőltette.
2015. febr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Talán én is Ancellottit tartanám a legjobbnak, nem csak azért, amit a Real-al művelt, hanem amit annak idején a Milan-al is elért. Mourinho kicsit olyan edzőnek tűnik, hogy csak az esélytelen csapatokból tud erőn felüli teljesítményt kihozni, (Porto, Inter) amúgy meg esélyesként gyakran elbukja a címeket. Guardiola létrehozott egy maga idejében verhetetlen stílust, amit mára már sajnos kiismertek, és úgy tűnik, nem igen képes megújulni.
2015. febr. 21. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!