Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért lesz valaki "fanatikus"...

Miért lesz valaki "fanatikus" Real szurkoló?

Figyelt kérdés

Most komolyan kérdezem, hogy itt a piciny hazánkban milyen indíttatásból szurkol valaki egy olyan csapatnak, amihez kvázi semmi köze (tisztelet a kivételnek, akik mondjuk gyakran járnak Madridba). Még csak azt sem lehet mondani, hogy a Real valamilyen eszményt hordozna magával (pl.: Liverpool-legendás szurkolótábor, Barcelona-katalán függetlenség stb.), mert a csapat gyakorlatilag egy jól működtetett gazdasági gépezet. Még a Real fórumokon is azt olvasom, hogy kit "b@asszunk" ki a csapatból ha nem játszik jól, kit vegyünk meg, ki legyen az új sztárigazolás, és mindezt többes számban: "bajnokok leszünk", "behúzzuk a klasszikust". Röhej. xD

Én Birmingham-ben éltem egy ideig és gyakran mentem Villa meccsre, de még ott sem jutott volna eszembe szurkolni az MU-nak vagy Chelsea-nek, mert semmi közöm a csapathoz. Persze globalizmus meg minden (face-s trollfootball-on csak úgy nyüzsögnek a kis pakisztáni meg ázsiai "ős"reálosok :D), egyébként is hulladék a magyar foci tudom, de ez akkor is érthetetlen.



2015. febr. 22. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert szereti a focit, de a magyar csapatokban nem talál élvezetet.
2015. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Neked miért fáj az ha ő azzal a klubbal tud azonosulni? A Real Madrid mindig is az eleganciát, "arisztokrata futballt", látványos megoldásokat képviselte a világ legjobb játékosaival fűszerezve. A legsikeresebb klub a világon, tiszteletre méltó klub, sőt a valaha volt legjobb magyar focista is ott játszott egy jó darabig. És még sorolhatnám az érveket miért válhat valaki kedvencévé a Real Madrid.

A másik meg hogy a katalán függetlenséghez nekünk mi közünk van? Semmi.

2015. febr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek a felháborodásoddal, szerintem is nevetséges, ahogyan egyesek szurkolnak egy-egy nagyobb csapatnak. Addig oké, hogy valaki szimpatizál egy klubbal, de ha már magáénak tekinti, akkor az már a röhej kategória. Persze mindez akkor érvényes, ha az illetőnek semmi köze sincs az adott csapathoz, tehát például nem helyi lakos, stb..
2015. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Suvorov ***** válasza:
ezek nem szurkolok divatok mind nem a csapatot szeretik hanem a sikereket ha visszaesnének középmezönybe rögtön átis álnának másik csapathoz
2015. febr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!