Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen eredményt vártok a...

Milyen eredményt vártok a City-Barca meccsre?

Figyelt kérdés
A bet365-n kockázat nélkül (visszakapod a pénzed) lehet fogadni a meccsre max 1500 Ft értékben. Szóval arra gondoltam valami nagy szorzóval fogadok a meccsre. Például a City legalább 2 góllal nyer (7.00), ugyanis a Barca pocsék formában van és mikor tudnák legyőzni őket ha nem most azok után, hogy tavaly elbuktak. Vagy inkább biztosabb lenne simán a győzelmükre fogadni 3.5-ért? Vélemény?

2015. febr. 23. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad becsapni! Én jó meccsre számitok! Igaz a barca most kikapott...Én hendi be tenném a kérdésedre válaszólva!
2015. febr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Barcának vagy 10 meccses győzelmi sorozata szakadt meg a hétvégén, egy olyan meccsen, amin egyszerűen semmi nem akart sikerülni nekik, és a bíró is botrányosan vezette a meccset. Ezt nem nevezném pocsék formának. Barca hendi, én azt mondom, ha a Barca hozza azt amit tud, akkor esélye nincs a City-nek...
2015. febr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gól.Gól,1,85
2015. febr. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 megmondjaatutit válasza:
Ne bízd el magad!
2015. febr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Például a City legalább 2 góllal nyer (7.00), ugyanis a Barca pocsék formában van és mikor tudnák legyőzni őket ha nem most azok után, hogy tavaly elbuktak."

Tudom, utólag már könnyen okos az ember, de általánosságban elmondható, hogy BL-ben egy jó csapat nem szokott 2 góllal kikapni. A Barcát meg nem kellene leírni, tény, hogy nem ez a valaha volt legjobb formájuk, de azért a pocsék kifejezés durva túlzás rájuk.

A bajnokságban akit csak tudnak, 4-5 góllal megszórnak, a rontott meccseik aránya alig rosszabb a "szükséges" statisztikai véletlennél, a hét végi vereség is betudható annak, hogy ellazulták a meccset, pont a tegnapi BL-meccs miatt. (Nyilván sokkal lényegesebb ez, mint az a bajnoki 3 pont.) A BL-csoportkörben is egy kivételével az összes meccset megnyerték. Az én fogalmaim szerint a pocsék forma valami egészen mást jelent. Ugyanakkor a City a 6 csoportmeccsből mindössze kettőt nyert meg, megköszönhetik a Bayernnek, hogy a számukra már tét nélküli meccsüket ellazázták, és gyakorlatilag épp, hogy továbbcsusszantak az egyenes kieséses szakaszba. A gólkülönbségek sem azt mutatják, hogy a Barca lenne pocsék formában: 15-5, illetve 9-8. A City +1-es gólkülönbsége a Barca +10-éhez képest azt hiszem, sokat elmond.


Persze, a sportban benne van a meglepetés lehetősége is, akár tetszik, akár nem, a véletlennek is nagy szerepe van a fociban, de a papírforma szerint ez sima meccs volt.

2015. febr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 megmondjaatutit válasza:
Barca megnyerte!
2015. febr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
A City örülhet hogy a 2. félidőben visszavett a Barca, mert különben nem úsztak volna meg egy 0-4-et...
2015. febr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!