Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy lehet bejutni az U15-ös...

Hogy lehet bejutni az U15-ös Magyar Fociválogatottba?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat szeretnék :) Nem olyanokat mint pl.: Játsz jól! Természetesen az alap feltétel. De hogyan tudnak 'észrevenni'? Ami még fontos infó hogy egy Skóciai csapatban focizok.

2015. márc. 7. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell jól játsz a válogatott is éppen rugdossa csak a labdát egy első osztályú meccsen, gyakran el is esnek a labdába. A lényeg az összeköttetés ! Ismerj valakit. Ismerd meg az edzőt és vedd rá pl kedvességgel hogy nézze meg a kétballábad, a többié sem jobb oszt vegyen be
2015. márc. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kapcsolatok, meg persze a HAJ..

de az utóbbi a lényegesebb.

2015. márc. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Első és második válaszoló is nagyon buta és látszik hogy sosem voltak komolyabb szinten a labdarúgás közelében. Milyen poszton játszol? Az alap feltétel szerintem ha Skócia akkor első osztály és posztodhoz megfelelő statisztika. Gondolok itt arra hogy ha csatár vagy egy gólkirályi cím,kapusként nagyon kevés kapott gól stb..
2015. márc. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

te vagy gyökér, nézd már meg pl az u20-at..

melyik tud ott focizni? az egyik se.. de azért a Hajas Laci a csapattal van mindig, mert hát kit érdekel ha megp#csázzák őket 8-0-ra, a haj az tartson ki a meccs végéig...

2015. márc. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Védő vagyok. De most (az elmúlt 4-5 hónapban) középpályás vagyok. Akkor mit tudok csinálni ha nem jó csapatban vagyok de én jól játszok? Csak az a lehetőség hogy el kell mennem egy jobb csapatba?
2015. márc. 9. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!