Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Jordan 6 kosárcipőnek megfelel?

Jordan 6 kosárcipőnek megfelel?

Figyelt kérdés
Az a helyzet , hogy pár hónapja vettem egy Jordan 6 Black Infraredet és kint néha hordtam de inkább kint a pályán dobáltam csak vele. De most bekerültem egy kosár csapatban és most az a kérdésem használhatom-e Jordan 6 rendes kosárcipőnek? Heti 4x edzenék benne, 1x héten volna meccsünk. Szerintetek játszhatok benne vagy vegyek egy olcsóbb kosaras cipőt?

##kosárlabdacipő ##jordan6
2015. márc. 10. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy Jordan 6 több mint megfelelő :D

Ha jól tudsz benne mozogni, akkor megfelel, a tartást biztosítani fogja :)

2015. márc. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Istenem konyorgom neeeeee csak ezt neeee.. Retro jordanekben nem jatszunk!!!!! Semmifelekepp nem jatszunk!! Foleg nem egy black infraredben!!! Ez egy regi cipo ujra kiadasa... Ha jatszani szeretnel jordant vegyel uj moddelek kozul valamit. Olcsobbak is, sokkal jobbak is es nem teszel tonkre erteket. A retro jordaneket meg gyutsed :D az arra van!!! Ha dragat akarsz jatszani is akkor jodan xx9!!!!! Es megegyszer: Retro jordanben SOSE játssz!!!!!!!!!!!
2015. márc. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!