Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ezeknek a csapatoknak mért...

Ezeknek a csapatoknak mért viszik le az oddsukat?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem ha valameliyk focicsapatnak nagyon leviszik az oddsát (minimum 0.15-el)és már alapból 2-es szorzó alatt volt akkor az nyerni szokott!

De mostanában olyan csapatoknak viszik le az oddsát akiknek nincs is miért nyerniük...

Pl.

Szombaton lesz a "Hajduk Split - Dinamo Zagreb" Zagrab oddsát levitték 1.8-ról 1.65-re mikor első helyen áll 14 pontal a másodikhoz képest!

Vagyis a Zagrabnak nincs miért küzdenie ezért nem is értem!



2015. márc. 12. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sok tényezőt kihagytál. Attól, hogy az első helyen van. Szerinted nem fáj a foguk a dicsőségre? Miért vesztenének ha nyerni is tudnak? Miért akarnak szégyenfoltot, hogy ők nyernek de egy gyenge csapattól kikapnak?

Már csak azért is megnyerik..

Erőbeli fölény is van a 2 csapat között és ha még nem is hajtanak nagyon-nagyon akkor is erősebbek..

2015. márc. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom...

Hétfőn is ott volt a Lok. Zagreb - Rejika mecs...

Elég jól levitték a Rejika oddsát mikor a Rejika több mint 10 pont fölénye volt a 3. hoz képest ahoz meg hogy első legyen 14 gólt kellene rúgnia minimum...

A lokomotív zagrabnak meg pont volt motivációja hogy nyerejen a 3. hely miatt (ugye európa liga selejtezőbe bejutni!)

És nyert is A Lok. Zágárb... ott se értettem hogy mért a Rejikának vitték le az oddsát annyira?

2015. márc. 12. 14:58
 3/12 anonim ***** válasza:

"Szombaton lesz a "Hajduk Split - Dinamo Zagreb" Zagrab oddsát levitték 1.8-ról 1.65-re mikor első helyen áll 14 pontal a másodikhoz képest!"

Pont ezért.

Az azért ugye rémlik, hogy a Dinamo Zagreb ebben a szezonban még nem vesztett meccset? Elég valószínűtlen, hogy pont a hozzá képest fele annyi pontot szerző csapat ellen szakadna meg a veretlenségi sorozata.


Tudod, a sportban elég gyakran sportemberek játszanak, a sportnak meg van egyfajta szellemisége. A sportember nyerni akar, és minél jobb eredményt elérni. Nem csak annyit kiadni magából, amennyit épp csak muszáj, hanem a maximumot hozni. Egy valamire való sportoló nem azt számolgatja, hogy mi az a minimum, amit teljesíteni kell, és annál egy cseppel sem hoz ki többet magából. Egy sportoló hajtani fog azért, hogy minél többet kihozzon magából.


"Megfigyeltem ha valameliyk focicsapatnak nagyon leviszik az oddsát (minimum 0.15-el)és már alapból 2-es szorzó alatt volt akkor az nyerni szokott!"

Igen, a jóval esélyesebb csapat általában nyerni szokott.

2015. márc. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát amiket leírtál azok se nagyon igazak mert pl. van hogy első helyen álló csapat edzője behozhatatlan előnynél berakja a cserejátékosokat hogy had játszanak ők is és szépen elverik a csapatot a nagy papírformának hitt meccsen vagy még azt is szokták hogy nincs már motiváció mert nincs már hova küzdeni és az a csapat szinte csak passzolgat meg azt se érdekli őket ha az ellenfél berúg egy gólt sok ilyen mecset láttam már!

Meg az is gyanús hogy ilyen nagy pontelőnyű csapat aki sora nyeri a meccseket ilyen nagy szorzót adnak rá!

Ezekre a csapatokra általában 1.2,1.08 szorzókat szoktak adni!

2015. márc. 13. 10:42
 5/12 anonim ***** válasza:

Akkor tedd meg mindig a tök esélytelen csapatot, csak aztán ne csodálkozz, ha 10-ből 9-szer ripityára verik őket. Nem az én pénzem fog elúszni. ;-)

Gondolom, a Dinamo Zagreb azért verte 2-0-ra mind a Zadart, mind az RNK Split-et, mind az NK Zagrebet, mert az amúgy esélytelen, béna cserejátékosokat játszatta, és igazából nem is akart nyerni.

Legalább olyasmiket ne állíts, amik a statisztikának ellentmondanak!

Valóban van, hogy egy-egy könnyebbnek ígérkező meccsen a csapat nem ad bele mindent, meg kevesebbet szerepelt játékosokkal áll ki, de ez nem azt jelenti, hogy önként veszteni megy.

A vendégek ODDS-a meg minidg magasabb. Na meg azt se felejtsük el, hogy az oddsmesterek is emberek, ők sem képesek 100%-ig pontosan felmérni az esélyeket.

2015. márc. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 hookuszpook ***** válasza:
0%

Többeknek nem fog tetszeni, amit írok, de:

Pontosan ezek miatt a feljebb felsorolt innét is, onnét is nézhető "érvek" miatt kell olyan módszerrel játszani, amelyiknél nem kell figyelni se a csapat formáját, se a motivációját, se az edző gondolataiba nem kell tudni belelátni, sőt, még a jövőt sem kell kitalálni.

Egyszerűen meg kell nézni az oddsokat, és olyan módszert használni, hogy bármi lesz is az eredmény, bármennyi gól is esik, mindenképpen nyertes legyen az adott meccsre tett fogadás.

Igen, aránylag sok pénz kell az induláshoz, de nem több, mint amennyit egy rendszeresen fogadó játékos pár hónap alatt a rizikós, tippelgetős fogadási módszerrel elveszít. Persze, aki izgulni szeretne, hogy nyer-e, annak ez nem való.

2015. márc. 14. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért viszik lejjebb az odds-ot, mert nagyrészt erre raknak, így ha nyer a csapat minimalizálják a veszteséget.
2015. márc. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Tessék

1-1 azaz döntetlen!


Nem érdeekel az Arbitrázs-ás az egy baromság.

Tökéletesen bevált eddig az oddslevivős dolgo is.

2015. márc. 15. 13:53
 9/12 hookuszpook ***** válasza:

Ha biztosan bejön az "oddslevivős" dolog, akkor hajrá, csináld tovább!

Csak akkor nem értem, az eredeti kérdésedet. Abból ítélve azért te sem vagy teljesen biztos benne, hogy működik. Én pedig biztosan tudom, hogy nem, illetve ugyanakkora esélye van, mint bármilyen más rizikós sportfogadásnak. Ettől függetlenül nem mondom, hogy baromság, mert mindenki úgy veszíti el a saját pénzét, ahogy kedve van.

Én a saját módszeremmel biztosan nem vesztek, mivel egyrészt kizárólag matematikára épül és nem a szerencsére, másrészt több, mint 3 év tapasztalatom van benne. Ezért is inkább sportbefektetés, mint szerencsejáték.

De persze, ezt nem kell elhinni. Ez is csak egy lehetőség.

2015. márc. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

# 9

Jó akárhogy bizonygatod baromság!Utánaolvastam enneka módszernek!

2015. márc. 15. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!