Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » MKOSZ honlap áttekintése...

MKOSZ honlap áttekintése (csapatok, bajnokságok)?

Figyelt kérdés

Szeretnék el menni meccsekre, és kicsit jobban átlátni hogy hogyan épülnek fel a csapatok, és mi szerint rendezik a versenyeket. Próbáltam tanulmányozni a MKOSZ honlapját de nem igazán láttam át.

A bajnokságok milyen időközönként és mi szerint vannak szervezve? Mitől függ hogy melyik csapat vesz részt rajta?

A csapatoknál mit jelent az Nb 1-2, A,B U16,17 stb illetve közép, közép szakasz, alsó ház, felsőház, nyugat, kelet stb?


Az világos hogy Megyénként (Településenként) vannak a sport szövetségek és ők versenyeztetik a különböző (korosztályonkénti) csapatokat. Az MIOSZ honlapon szereplő mérkőzéseket csak Pesten ( Istvánmezei út 1-3. ) kerülnek megrendezésre gondolom, mivel hogy egyik mérkőzés mellett sem láttam külön helyszínt. Nekem ez ideális mert Pest közeli vagyok, de érdekelne hol szoktak még nagyobb országos szintű versenyeket rendezni?


Illetve, ezekre a mérkőzésekre gondolom jegyet kell váltani nem? Csak mert semmi utalást nem találtam arról hogy milyenek az árak, vagy hogy elővételben lehet-e kapni jegyet.



2015. márc. 12. 16:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!