Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Barcelona drukkerek! Miért...

Barcelona drukkerek! Miért szeretitek a csapatot?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 19. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Én a 2005-ös (Ronaldinho, Eto'o, Gio, Deco, Larsson) csapat óta vagyok Barca drukker és ez a csapat tizenévesként (12-14) olyan hatással volt rám, hogy nem tudnék nem nekik szurkolni. Az sem mellékes (bár ebben van egy kis szurkolói elfogultság), hogy 1-2 kivételtől eltekintve nem nagyon volt a csapatnak a közelmúltban olyan játékosa, aki emberileg kifogásolható lett volna. Az is elképzelhetetlen lenne, hogy Messit vagy Xavit kifütyülnék egy rossz meccs után, ahogy a madridi szurkolók tették azt néhány hete Casillas-al és Ronaldoval. Viszont ami a legfontosabb, hogy a Barca hiába egy profitorientált sztárcsapat, a klub filozófiája miatt nem fordulhatna elő, hogy egy friss BL győztes edző alatt (Ancelotti) meginog a kispad, mert nem jönnek az eredmények (Tata Martino esete más volt, mert ott nemcsak az eredményekkel volt a baj).
2015. ápr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ronaldinhot miatt is részben, őt mindig csodáltam, de azt hiszem, a 2006-os BL-döntős fordítás után pártoltam végleg a csapathoz. Azóta rengeteg mindent megszerettem az együttesben, a játékot, a filozófiát, a klub emblematikus alakjait, az utánpótlásképzést, a magyar vonatkozást, stbstb... Most már igen valószínű, hogy életem végéig Barcelona-szurkoló leszek. :)
2015. ápr. 20. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó olvasni ezeket a kommenteket! :) Én is az ilyen dolgokért/eseményekért szeretem őket!
2015. ápr. 20. 15:38
 4/5 anonim válasza:
59%
Élek halok a Barcáért. Ahogy a többiek mondták én is Ronaldinho időszakban lettem Barcás. Egyszerüen imádom őket. Tudnak csapatként nyerni és veszíteni is.
2015. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Messit egyébként nagyobb játékosnak tartom, mint Ronaldinho volt, viszont a játék örömét soha senki nem fogja még egyszer úgy átadni a közönségnek, ahogy a brazil géniusz tette. Őt mindenki tátott szájjal nézhette, még a Madridisták is! 2. válaszoló voltam
2015. ápr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!