Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek mi lehet annak az...

Szerintetek mi lehet annak az oka hogy a Barcások és a Reálosok nagyon utálják egymást Magyarországon?

Figyelt kérdés
A szurkolók közben a játékosok egy-két kivétellel kedvelik egymást a válogatott miatt. (pl. Xavi és Casillas legjobb barátok.) Mondjuk hozzám közelebb áll a katalán foci, de tisztelem az ellenfelet. Nem tudom miért nem lehet minden szurkolónak hasonlóan tisztelni kedvenc csapata fő riválisát.

2015. ápr. 22. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Én tisztelem a Real Madridot, sőt még kedvelek onnan pár játékost, akinek a játékát szerintem élmény nézni (Modric, Isco, Marcelo, Benzema). Mellesleg, realos barátaim is vannak.


Egy Barca-drukker :D

2015. ápr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, és is így vagyok vele...pl. Modric játékát nagyon szeretem:)
2015. ápr. 23. 16:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Az igazi gyűlöletet Spanyolországban kell keresni, mert komoly politikai okai vannak a két csapat szembenállásának.: [link]

Szerintem az itthoni fotelszurkolók többsége csak azért utálja a másik csapatot, mert a legnagyobb rivális és "divat" utálni.

2015. ápr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van..
2015. ápr. 23. 18:04
 5/7 anonim válasza:
Igen, ezen én is gondolkodtam. Amúgy én mindkét csapatot szeretem. Meg szerintem ha egy reálosnak (aki focizik) lenne egy olyan lehetősége hogy a barcában játszon, elfogadná. (Ugyan ez egy barcással is)
2015. máj. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igazabol szerintem a velunk ronaldo utaltatta meg a realt. Van egy facebook csoportunk, ahol mindig megbeszeljuk az ilyeneket es mindenki utalja hihetetlenul.. Meglatom es kiraz a hideg az undortol. Tudod azzal semmi baj sincs, ha jo jatekos. Csak ez a mumajer viselkedes, hogy egy tizi utan is ugy csinal, mintha akkora nagy helyzetbol rugott volna golt.. Es az osszes meccsen eljatssza, hogy ot mennyire fellokik a 16-oson belul, hogy igy bebiztositsa valamennyire a gyozelmet meg a 3 pontot es ez undorito! Nem veletlenul hivjak Penaldonak.. Mellesleg olyan nincs, hogy szereted mindket csapatot, mert ha az egyiket tenyleg szereted, akkor a masikat 100% hogy megutalod. Ettol fuggetlenul, hogy Barcas vagyok, szeretem Marcelot, Jamest, nem gyulolom az egesz csapatot..
2015. máj. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igazad van...

A két csapat között a nagy különbség tegnap is észrevehető volt... Messi odaadta a tizenegyest Neymarnak..Tehát neki nem az a fontos meglegyen az aranycipő hanem a CSAPAT.

Ez a nagy különbség.

Mondjuk azt még mindig nem értem hogy tisztelni miért nem lehet a másik csapatot, persze én sem szeretem a Realt.


Mindegy a lényeg hogy a Barca triplázzon ebben a szezonban:D

2015. máj. 3. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!