Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek melyik csapat...

Szerintetek melyik csapat emelheti a magasba a BL trófeát Berlinben?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon izgalmasak lesznek az elődöntők. Egy Bayern-Barca döntőt nagyon élveznék.


ui:Még nem tudom hogy ki kivel játszik majd a negyeddöntőkben, holnap az is kiderül..



2015. ápr. 23. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
A Real, a Barca és a Bayern is nagyon meggyőző, a Juve szerintem esélytelen hogy döntős legyen. Én Bayern-Barca elődöntőt és Barca-Real döntőt szeretnék.
2015. ápr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretnék egy Bayern-Barca álomdöntőt, de szinte biztos, hogy a Real bejut a döntőbe, amit aztán meg is fog nyerni, mert ez a csapat győztes típus. El sem tudnám képzelni, hogy elveszítsenek egy BL-döntőt. Ezért sem volt számomra meglepő, amikor tavaly az utolsó pillanatokban kiegyenlítettek. A sorsolásra pedig a tippek: Barca-Bayern, Juve-Real. Ha jól hűtik be a golyókat, akkor holnap a Real már kvázi a döntőben érezheti magát. :P

Modric pedig addigra felépül és még egy évig lehet hallgatni most már a "la undecima" szöveget.

2015. ápr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A Bayern hazai pályán nagyon jó csapat, ha real lesz az ellenfelük az elődöntőben akkor lehet a Bayern lesz döntős, és a Barca lesz az ellenfele( Barca simán nyerne a Juve ellen). Persze ez akár fordítva is alakulhat, sorsolástól is függ, de nem egyszer fordultak már elő meglepetések...azért egy Barca-Bayern nagyon jó lenne!
2015. ápr. 23. 17:57
 4/8 anonim válasza:
remelem a real
2015. ápr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na be is jött a tippem. Még szerencse, hogy a bet365-n lehet a sorsolásra is fogadni. Most még 3-szoros pénzt ér a Real végső győzelme, szóval érdemes megtenni, mert egyértelmű, arra megy ki a játék, hogy a Real legyen az első aki megvédi a címét.
2015. ápr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát már nem lesz Barca-Bayern döntő:/
2015. ápr. 24. 13:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a Juve kiejti a Realt. A Juvénak piszok jó védelme van, leginkább játékstílusban az Atleticóhoz lehetne őket hasonlítani. A Real pedig most is megszenvedett az Atleticóval, a Juve szerintem meg idén jobb, mint a matracosok.


Amúgy a Barca fogja nyerni! :D

2015. ápr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kemény meccs lesz a Bayern-Barca..

A Rea-Juve meccs hasonló lesz a Real-Atletihez :)

Remélem azért Barca győzelem lesz a vége!

2015. ápr. 24. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!