Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippmix Olympiakosz-Bordeaux...

Tippmix Olympiakosz-Bordeaux v Stuttgart-Barcelona v Fiorentina-Milan v Hapoel-Rubin kazan v Juve-Ajax h Wolfsburg-Villareal v?

Figyelt kérdés

Odavágók: villareal-wolfsburg 2-2 lett villareal 83. perctől 10 emberrel játszott és a wolfsburg 11 esből egyenlített,Kazan-Hapoel 3-0 lett (remélem azért nem lazítanak)Ajax-Juve 1-2 (ajax jobb volt) De nincs suarez? v sulejmani

szerintetek mennyi esélyem van? 500 Ft ból 55475 Ft ha bejön meg vagytok hívva egy sörre ;D FORZA JUVE


2010. febr. 22. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Bármi megtörténhet,de véleményem szerint az Olympiakosz otthon verhetetlen,a Barca és a Milán nyerhet és a Juve is,viszont a Villarreal idegenben nagyon gyengécske szokott lenni a spanyol bajnokságban,közel se biztos a győzelme.

Én ajánlom neked az Udinese-Caiglari H és a Inter-Chelsea D ,valamint úgy érzem hogy a City nyerni fog a Stoke ellen FA kupában.

Sok szerencsét!!!

2010. febr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és a Rubin Kazan is veszélyes meccs 3-0 után nem biztos hogy nagyon fog törekedni a győzelemre,hiszen csak az a lényeg hogy ki jut tovább.
2010. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem hülyegyerek ez a kérdező;) lehet hogy én is megteszem így, bár szerintem sem fog a kazan a győzelemre menni.

szerintem a chelsea nyer, mert az inter nagyongyenge a BL-ben!

2010. febr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bordeaux esélyes bár szerintem csak X lesz, Barca nyer, hát a firenzei meccs necces, mert idén jól muzsikál a Fiore, ezért szerintem egy X lesz ez is.Hát a Hapoel Rubin az 3 esélyes, fogalmam sincs milessz, Ajax-Juve egyértelmű Juve győzelem (Suárez nélkül). A Wolfsburg meg szerintem nyer méghozzá azért, mert a farkasok hazai pályán nagyon jók a Villareal pedig olyan szar idegenbe, mint állat :)... Azért remélem bejön és küldöd a sört :)
2010. febr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:D köszi mindenkinek, főleg a real zakó miatt is félek a Villareal teljesítményétől.. Rubin azért remélem még megpróbál nekem nyerni :D
2010. febr. 23. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!