Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ti kit hogyan értékelnétek a...

Ti kit hogyan értékelnétek a Barca védelméből és középpályájáról?

Figyelt kérdés
Szerintetek ki legjobb ezen posztokon? A középpályán még mindig Iniesta a legjobb szerintetek? Nagyjából tudnátok értékelni, esetleg pontszámban is, a játékosokat, ezekről a posztokról? Szerintetek a középpályáról kik azok akik jelenleg a 3 csatár szintjén vannak? Bár szerintem köztük Neymar gyengébb szint, ti hogy vagytok vele?

2015. máj. 3. 06:32
1 2
 1/12 anonim válasza:

Szia:) A tegnapi meccsen Neymar hihetetlenul szet volt esve, kapott is egy olyan golpasszt, amit ugy elcseszett utana, hogy szerintem a fejet fogta mindenki. Attol fuggetlenul nagyon jo jatekosnak tartom, latod, nalunk a brazil valogatottban is o olyan, mint Messi a Barcaban... joggal. Ezert IS kaptunk ki a vb-n ugy, ahogy.. Vedokre visszaterve, szerintem Pique nagyon hozta a formajat tegnap is, nekem o a ,,kedvenc" ugymond.. Igazabol az egesz csapatbol nehezen valasztok, ha kedvencet kell mondani, mert a Barca ugy jo, ahogy van. Jo, egyertelmu, hogy egy Messi sokkal nagyobb tehetseg, mint egy Mathieu, nem is veletlenul sablon, hogy ezekre mindig Messit vagy Neymart mondja mindenki. Bar en Suarezt ez a kis ido alatt is hihetetlenul megszerettem. Megerte megvenni:)


15/L

2015. máj. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Elozo vagyok.. Visszaolvastam amit irtam es meg en is belezavarodtam. Most ebredtem, nezd el:Dddd szoval a vb-set arra ertettem, hogy Neymarnak csigolyatorese volt ugye es azert nem jatszhatott a nemetek ellen, Thiago Silva meg eltiltas miatt es hat meg is lett az eredmenye


Pique csak a vedok kozul kedvencem, nem a csapatbol. Te jo eeeg, sirok magamon:D

2015. máj. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A Barcánál most a középpálya a leggyengébb, mert a korábbi évekkel ellentétben kevésbé tudják kontrollálni a pálya közepét, ellentétben a Kroos-James-Modric-Isco sorral, de ezt látni is lehetett az előző El Clasico első félidejében. Szóval egy labdabiztos Verratti vagy Pogba létszükséges a következő évekre, mert Iniesta kezd kiöregedni. A védelem azért jobb, mint tavaly mert a direktebb játék miatt nincsenek annyira feltolva a középpályára a védők, hatékonyabb a letámadás (jobb erőnlét miatt+az MSN is kiveszi a részét a védőmunkából) és Luis Enrique segítője (Unzué) profi módon kidolgozta a pontrúgások elleni védekezést. Viszont ami a leglényegesebb, hogy Dani Alves miatt már nehezebb lekontrázni a csapatot, mert Rakitic visszazár, ha támadásnál fennragad a brazil.
2015. máj. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 TallandThin Boy ***** válasza:

Szerintem Rakitic elég jó, legalábbis én őt bírom a legjobban. Maga a védelem egyébként nem túl jó, kicsit lassúnak gondolom őket.


3-as válaszoló, nálad nem értem ezt a labdabiztos Pogba dolgot, csomó labdát el szokott adni.

2015. máj. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Szerintem nem öreg még Iniesta, persze nincs már benne olyan sok szezon, de bőven lehetne még a csúcson, viszont szerintem már nincs olyan jó, mint 2-3 szezonnal ezelőtt volt. Xavi viszont már tényleg elég öreg, és ő egyértelműen nincs olyan jó, az érdekes az, hogy Iniesta azért pár évvel fiatalabb, mégis kb. hasonló formaesést látok mindkettejüknél. A középpályán Rakitic szerintem is nagyon jó, szerintetek jobb, mint Iniesta vagy Xavi? Mert én már hajlamos vagyok őt jobbnak mondani. Busquets-ről, Mascherano-ról, Rafinha-ról mit gondoltok?


A védelemből szerintem Piqué a legjobb, szerintetek ő ott van a világ néhány (mondjuk 5-6) legjobb védője közt? Alves szerintem sokkal jobb, mint régebben, persze ebbe Rakitic is belejátszik, mint ahogy mondta, az egyik válaszoló. Mathieu és Bartra is jól játszik. Alba-ról mit gondoltok?

2015. máj. 3. 23:24
 6/12 A kérdező kommentje:
És igen, a középpálya most talán a leggyengébb, gólokat nem is igazán kap a csapat, a támadósor pedig borzasztó erős. Ha Iniesta nem lesz jobb, akkor tényleg kéne még egy jó erős középpályás, Xavi hamarosan elfog menni, régen meg ők ketten nagyon fontos szerepet játszottak a Barca sikereiben. A legjobb a csapatban szerintem Suárez és Messi, utána Piqué, Rakitic, Neymar és talán még Iniesta, Busquets.
2015. máj. 3. 23:30
 7/12 anonim ***** válasza:

elsőnek, a vébén nem azért kaptatok ki, mert neymar nem játszott, hanem mert az egész brazil csapat egy nagy vicc volt, én már a nyitómeccsen láttam, amikor csak bírói segítséggel nyertek a horvátok ellen, hogy ez minden idők legrosszabb brazil válogatottja, ilyen játékkal nemhogy a legjobb 4-be, de a legjobb 8-ba sem lett volna szabad kerülni...


az meg, hogy neymar játszik-e a németek ellen, vagy nem, pont nem számított semmit, mint a hollandok, mind a németek lealázták a brazilokat (végre)

2015. máj. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem sokat számított, mind a védelmük, mind a támadójátékuk szempontjából, a két kulcsemberük, Neymar és Thiago Silva hiányzása, de ehhez még hozzáadódott, hogy nem csak egy a németnél jóval gyengébb válogatott állt ki, hanem egy, a két kulcsemberük nélkül, 20 perc után teljesen széteső brazil válogatott játszott, és kapott ki 7:1-re.
2015. máj. 5. 01:13
 9/12 anonim válasza:

Neymar nelkul is van brazil valogatott, pontosan arra akartam kiterni, ami az utolso valaszodban van, csak ezek szerint nem sikerult. Latszott az arckifejezesukon, hogy konkretan azt sem tudtak, hol voltak, annyira szet voltak esve. Az meg, hogy ennyire orulsz annak, hogy kikaptunk... Gratulalok hozza. Egyebkent felig brazil letemre is belatom, hogy megerdemeltek a nemetek a gyozelmet, amiket olvastam, hogy egy eve edzettek ra kemenyen es kitartoak voltak, hat meglett az eredmenye.


Egyebkent attol fuggetlenul, hogy imadom Dani Alvest, szerintem mar reg nem jatszik olyan jol

2015. máj. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

jaajj, a 7-1-et megint nejmár hiányára fogják:DD

mert szerinted ha ott lett volna, védekezésben hol segít?

max rúg egy szépítőt, aztán 7-2 nem 7-1

2015. máj. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!