Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek mi lesz a keddi...

Szerintetek mi lesz a keddi bayern-barca meccs vegeredmeny?

Figyelt kérdés
Beáll a barca vedekezni, es megelegedne a D vel? Mert a bayernnek csak akkor van eselye ha nagyon ramegy a tamadasra..
2015. máj. 10. 18:21
 1/4 TallandThin Boy ***** válasza:
D lesz szerintem.
2015. máj. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lio77 ***** válasza:
Szerintem a Bayern neki fog ugrani a Barcának,aztán az első 15 perc sok mindent eldönt.Ha addig nem sikerül megszerezni a vezetést a hazaiaknak,akkor a Barca fog irányítani,és akár nyerhet is.Az én tippem 1-2
2015. máj. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-1 vagy 3-1 lesz a Bayernnek. Azért az Allianz Aréna egy oroszlánbarlang, és biztos hogy az első fél órában a Barcának fog esni a Bayern. Viszont mentálisan ez a Barca jobb, mint a 2 évvel ezelőtti és a kitámadó németek ellen csak tudnak rúgni egy gólt. Tuti, hogy nem fognak beállni bekkelni, mert az életveszély (legutóbbi El Clasico első félideje, Sevilla elleni pontvesztés 2-0-ás vezetésről), szóval az lesz, mint az odavágón, mégpedig hogy erős letámadással megpróbálnak labdát szerezni és kontrollálni a meccset.
2015. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 0-1 lesz..:)
2015. máj. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!