Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ezekben a párosítá...

Szerintetek ezekben a párosításokban, jelenleg ki a jobb focista?

Figyelt kérdés

A jelenleget ne úgy értésétek, hogy feltétlen ebben a percben, még feltétlen ezt a szezont sem kell érteni, hanem mondjuk ez a szezon, plusz még esetleg az elmúlt egy-két év. Tehát, hogy, a kettő közül, ki jelenkorunk jobbja, az elmúlt pár száz nap alapján.


Mandzukic - Dzeko

Agüero - Diego Costa

Griezmann - Lewandowski

Bas Dost - Harry Kane

C. Ronaldo - Suárez

Robben - Messi

Hazard - Reus

Neymar - Kroos

Götze - Bale

Di Maria - Rakitic

Özil - Fabregas

Isco - Oscar

Iniesta - David Silva

Xavi - Pirlo

Koke - Busquets

Verratti - Pogba

Juan Mata - Xavi

Gabi - Matuidi

Lacazette - Tevez

Depay - Blind

Falcao - Higuain

Van Persie - Rooney

Alexis Sánchez - Sturridge

Vidal - Modric

James Rodriguez - Kevin de Bruyne

Giroud - Aubameyang

Sterling - Siggurdson

Coutinho - Bellarabi

Gerrard - Gündogan

Barkley - Ramsey

De Gea - Courtois

Leno - Ter Stégen

Lahm - Ramos

Nasri - Santi Cazorla

Weidenfeller - Howard

Hart - Lloris

Buffon - Casillas

Sommer - Oblak

Diego Lopez - Sergio Asenjo

Piqué - Kompany

David Luiz - Hummels

Chiellini - Benatia

Boateng - Thiago Silva

Godin - Naldo

Pepe - Skrtel

Ribéry - Schweinsteiger


Köszi előre is a válaszokat!



2015. máj. 12. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mandzukic, Agüero, Lewandowski, Kane, CR7, Messi, Hazard, Neymar v Kroos(nem lehet összehasonlítani őket teljesen máshol játszanak.), Bale, Di Maria(bár mostanában elég gyenge), Fabregas, Isco, Iniesta, Pirlo, Koke, Pogba, Xavi, Gabi, Tevez, Depay v Blind(nem egy poszt. De Depay nagyobb tehetség szememben), Falcao, Rooney, Sánchez, Modric, James, Aubameyang, Sterling, Coutinho, Gerrard, Ramsey, Courtois, Leno, Ramos, Nasri, Weidenfeller, Hart, Casillas, Oblak, Lopez, Kompany, Hummels, Benatia, Boateng, Godin, Pepe, Ribéry v Schweinsteiger (más poszt)
2015. máj. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, kicsit sok sikerült, de mindenre adtál választ, úgy hogy köszi tényleg, ment a zöld kéz!


Én is elmondom szerintem ki! A jelenlegről még annyit írnék, hogy pl. Lacazette-nél vagy De Bruyne-nél az-az utóbbi egy-két év, az idei szezont takarja, egy Dzekonál meg ellenkezőleg neki inkább a tavalyit, mert idén alig játszatják. Épp ezért nem csak az ideit akartam...


Szerintem: Dzeko, Agüero, Lewandowski, Dost (de Kane nagyobb tehetség), Suárez, Messi, Hazard, Kroos, Götze, Di Maria, Özil, Oscar, David Silva, Xavi, Koke, Pogba, Juan Mata, Matuidi, Tevez, Depay, Falcao, Rooney, Sturridge, Modric, De Bruyne, Aubameyang, Sterling, Bellarabi, Gündögan, Ramsey, Courtois, Ter Stégen, Ramos, Santi Cazorla, Howard, Hart, Casillas, Oblak, Diego Lopez, Piqué, Hummels, Benatia, Thiago Silva, Godin, Skrtel, Schweinsteiger

2015. máj. 13. 00:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Dzeko

Agüero

Griezmann

Harry Kane

Suárez

Messi

Hazard

Neymar

Götze

Rakitic

Fabregas

Isco

Iniesta

Xavi

Koke

Verratti

Matuidi

Tevez

Depay

Falcao

Rooney

Alexis Sánchez

Modric

James Rodriguez

Giroud

Sterling

Coutinho

Gerrard

Ramsey

Courtois

Ter Stégen

Ramos

Nasri

Howard

Hart

Casillas

Oblak

Sergio Asenjo

Piqué

David Luiz

Benatia

Thiago Silva

Godin

Pepe

Schweinsteiger


Biztosan van a válaszaim között elfogultság, de ez a saját véleményem :)

2015. máj. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mandzukic

Agüero

Lewandowski

Kane

Ronaldo

Messi

Hazard

Neymar

Bale

Di Maria

Fabregas

Isco

Iniesta

Xavi

Busquets

Pogba

Xavi

Matuidi

Tevez

Blind

Higuain

Rooney

Sánchez

Modric

James

Giroud

Sterling

Coutinho

Gündogan

Ramsey

De Gea

Ter Stegen

Ramos

Cazorla

Howard

Lloris

Buffon

Oblak

D.Lopez

Kompany

Hummels

Chiellini

Boateng

Godin

Pepe

Ribéry

2015. máj. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi, ment mindenkinek a zöld kéz!


De Fabregas - Özil, Oscar - Isco párosokból miért mind3-an Fabregas-t és Isco-t írtátok? Szerintem Fabregas nem egy olyan nagy szám, a többi sztár középpályáshoz képest, Özil egyértelműen nagyobb tehetség, és jobban játszott, csak most max. néha nem megy neki annyira az Arsenal-ba, de szerintem még mindig az egyik legfontosabb ember ott. A Real-os teljesítménye alapján meg kőrözi Cesc-t.


Isco meg Oscar szorosabb, de meglepett, hogy mindenkinél Isco. Szerintem Oscar is legalább akkora tehetség, ő a Chelsea-be a támadó felfogású játékosuk közül szerintem a 3. legfontosabb (Costa és Hazard mögött). Isco pedig egyelőre nem is alapember a Real-nal és azért annyival nem jobb csapat a Real. Jó James, Kroos, Modric jobbak Oscar-nál, de Isco szerintem már hasonló szint, pont ezért raktam össze őket, de kicsit meglepett, hogy mindenkinek Isco a befutó.

2015. máj. 13. 23:34
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Fabregasról annyit hogy idén megdöntheti a PL gólpasszrekordját(19 gólpasszt adott),én jobbnak tartom mint Özilt, a másik párosban nem is tudok dönteni,igazából rengeteg párosítás ilyen itt,hogy szubjektíven lehet csak eldönteni.

A kérdést egyébként csak kiváncsiságból tetted ki vagy van valami konkrét célod?

2015. máj. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezeknek a párosításoknak a felét csak szubjektívan lehetett eldönteni. Voltak egyértelműek számomra.De egy Xavi v Pirlo-t hogyan lehetne eldönteni? Mindkettő óriási futballista.
2015. máj. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kíváncsiságból, érdekelt, hogy kit tartotok jobbnak, ezekből a hasonló játékosokból álló párosokból, épp azért nem raktam olyan párost, mint pl. Modric - Ramsey lenne, mert az szerintem majdhogynem egyértelmű, de ezekből a párosokból én, személy szerint csak nagyon nehezen, szerintem lehet, hogy nagyrészt rosszul tudok csak dönteni. Azért raktam nagyjából hasonló poszton játszó párokat össze, mert érdekelt, hogy szerintetek ki a jobb ezeken a posztokon, meg alapból könnyebb így az összehasonlítás. Ilyen szinten tényleg szubjektív de épp ez a lényege, tehát köszi a válaszaitokat, ezzel, hogy komolyan válaszoltatok, már elértem a célt!


Fabregas - Özil közt nehezen tudnék én is dönteni, mindkettő már túl van az aranykorán, előbbinek pont ott volt, ahol utóbbi most játszik. Özilnek meg ugye a Real-ba volt. Két, az én köreimben sokat kritizált játékosról van szó, ezért érdekelt, de fura volt, hogy mindenkinek Fabregas, mert nekem inkább Özil, ennél nehezebb számomra pl. Bellarabi - Coutinho páros, vagy a Pepe - Skrtel. Oscar - Isco hasonlóan fiatal, tehetséges, támadó felfogású kp-ok, nekem ott inkább Oscar, de ott szinte hasonlóan nehéz a döntés mint Bellarabi - Coutinho párosnál számomra, de azért meglepett, hogy mind3-an pont Isco-ra gondoltatok, azért Oscar fontosabb ember a Chelsea-be, mondjuk az is igaz, hogy gyengébb csapat a Chelsea.

2015. máj. 17. 00:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem:

Mandzukic

Aguero

Lewandowski

Ronaldo

Messi


Hazard

Neymar

Bale

Rakitic

Fabregas

Isco

Iniesta

Pirlo

Busquets

Pogba

Xavi

Gabi

Tevez

Blind

Falcao

Rooney

Sanchez

Vidal

James

Aubameyang

Sterling

Bellarabi

Gundogan

Ramsey

Courtuois

Ter Stegen

Ramos

Santi Cazorla

Hart

Buffon

Oblak

Diego Lopez

Pique

David Luiz

Chilleini

Thiago Silva

Godin

Pepe

Ribery

15/L

2015. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!