Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek erdemes meg...

Szerintetek erdemes meg elkezdenem meg roplabdazni?

Figyelt kérdés

13eves vagyok es nem tudom hogy erdemes e.vagy az ilyen koru lanyok mar mind tok jol jatszanak en meg teljesen kezdo lennek.sztetek?

es meg egy kerdes: az baj ha alacsony vagyok?


2015. máj. 22. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:

13 éves vagy, nagyon fiatal, még bármibe belekezdhetsz.

Nem baj, ha alacsony vagy.

2015. máj. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A profik is régen tudatlanok voltak
2015. máj. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt, hogy érdemes e elkezdeni még?


Ha a cél az olimpiai részvétel a cél, akkor lehet, hogy elkéstél, vagy túl alacsony vagy (na nem mintha a magyar röplabda válogatott 84 óta kijutott volna, és a többi világeseményen sem szoktunk ott lenni, bár a '15-ös EB megvan :)).


Ha csak az a cél, hogy olyasmit sportolj, amit szerets, ami érdekel, akkor keress egy csapatot, és vágj bele, sem életkorban, sem testmagasságban nem vagy lemaradva, és akár még meccseken is játszhatsz például eleinte iskolai bajnokságban, később megyeiben. Ahhoz pedig, hogy amatőr szinten csináljon az ember valamit amit szeret nem kell feltétlen kiugró tehetségűnek lennie.



A röplabda nem olyan, mint a szertorna, ahol 16 évesen már lassan kiöregszik, az ember, szóval még bármi lehet belőled, keress egy csapatot a környéken, kérdezd meg a tornatanárod, hogy tud e valamit, és vágj bele!

2015. máj. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom sokat segitettetek;)
2015. máj. 24. 19:33
 5/6 anonim válasza:
Jaj mért lenne baj most elkezdnei? Akkor inkább soha? Ez butaság! Nembaj, hogy alacsony vagy nekem vannak alacsony röpis barátnőim :) És az alacsony lányok általában szebbek is ;) 13L
2015. jún. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:)elkezdtem es egyatalan nem bantam meg.imadom
2015. jún. 16. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!