Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szegeden tudtok mondani...

Szegeden tudtok mondani megyei labdarúgó csapatokat? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Jövőre készülök egyetemre menni Szegedre, és szeretnék magamnak egy focicsapatot találni. Magamról: 5-éves korom óta focizok, volt egy nagyobb kihagyásom porcsérülés miatt 12-16-éves koromban, azonban utána, már 3-4 éve folyamatosan igazoltan játszok a békés- megyei 1., illetve 2. osztályban ifjúsági játékosként. Olyan 175 cm vagyok kb. 60-65 kilóval, 1995-ös születésű. Főként a középpálya közepén szeretek játszani, ott megy a legjobban, általában védekező középpályásként, de két szezont játszottam balszélsőként, és több meccsen szerepeltem középhátvéd(söprögető) poszton is. Nem vagyok egy technikás játékos, viszont nagyon jó az állóképességem, jó felkészüléssel rengeteget tudok futni. (Eddigi edzőim szerint) Ha esetleg valaki tudna csapatot, ahol játszhatnék, még ha minden igaz egy évem lesz az ifjúsági csapatban, ifiben megye 1-2-es csapatra gondolnék, ha felnőttről lenne szó akkor megye 3 is szóba jöhet, valahol el kell kezdeni. Sulitól függően tudnék edzésre járni, de szerintem általában ott lennék, ahogy az időm engedi, tényleg szeretek sportolni, és az egyetemi évek alatt sem lenne jó felhagynom a focizással. :)

2015. jún. 5. 13:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Esetleg van olyan Szegeden, hogy egyetemi csapat?
2015. jún. 5. 13:27
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg Szeged 20 km-es körzete is szóba jöhet :)
2015. jún. 5. 13:28
 3/4 anonim válasza:
SZVSE-nek van megye 1-es es megye 3-as felnőtt csapata... Most nem tudom, hogy állnak játékosok terén, de bepróbálkozhatsz :)
2015. szept. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Végre egy igazi, elhivatott kezdő, aki nem a sz*ros biszem-b*szomról áradozik, hanem az igazi, kemény magyar Mennyiben akar kezdeni. Kösd fel a gatyád, nagyon kemény lesz, itt nem ilyen Csronaldó, meg Lájónel Messzikkel fogsz ketázni, hanem valódi focistákkal!
2015. szept. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!