Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehetek még focista?

Lehetek még focista?

Figyelt kérdés

Helló!

19 éves vagyok régebben fociztam, de 4 évet ki kellett hagynom (kapus voltam mindig)...van még esélyem arra hogy befussak egy olyan karriert, hogy az NB2, NB1-ig eljussak itthon?

Illetve ilyen idősen ezt, hogy érhetem el, mert a helyi (vidéki kisváros) csapatából senkit nem vittek még fel...próbajátékra, hogy mehetnék nagyobb csapatokhoz?



2015. jún. 5. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ismerősöm a Fradi felkészítőben focizott fizetettként pedig vidékiek vagyunk.

Csak otthagyta.


Nem lehetsz mert már túlkoros vagy elkezdeni

2015. jún. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Biztos nem, az itthoni csapat az Megye 1-es...és abban játszottam régebben...?!

2015. jún. 5. 17:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Megye 1 van nálunk is, mégis ő volt az egyetlen aki eljutott oda.

,,Protekció''-t kapott. Edző vállalta ismeretségen belül hogy jól focizik és nézzék meg. Megnézték tetszett a játéka és felvették.

Hozzá kell tenni hogy a srác óvódás kora óta focizik kihagyás nélkül.

2015. jún. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát akkor ez tárgytalan, köszi szépen amúgy!
2015. jún. 5. 18:16
 5/5 GreenLuck válasza:
Mar reg elkezdtem ! Amugy sosem hagytam abba csak a csapatnal kihagytam a labaim miat ..... Eddig osszesen csapatnal van lejatszva tobb mint 2 evem !
2015. jún. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!