Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Megérdemelten triplázott a Barca?

Megérdemelten triplázott a Barca?

Figyelt kérdés

#FC Barcelona #BL #Triplete #LaLigaBBVA
2015. jún. 9. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem jól teljesítettek ebbe az évbe a világ legjobb csatársorával és nagyon jó csapat ismét
2015. jún. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nem triplázott,mivel utsonal neymar lesen volt , es utolag aztmondtak:nem gol :D
2015. jún. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:D
2015. jún. 10. 16:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért még várjunk ezzel a triplázással.

A totelcamp-on olvastam, hogy vizsgálják a Depor elleni meccset. Ha elveszik a Barca bajnoki címét, akkor végleg bebizonyosodik, amit eddig is lehetett tudni. Mégpedig azt, hogy az UEFA/FIFA a legundorítóbb maffiaszervezet élén a Real Madriddal, akik még mindig nem tudják elviselni a Barca sikerét (Messi újbóli megvádolása, 4 játékostól elvették a BL érmet és most ez a bundavád). Itt van spanyolul is, ha vkit érdekel: [link]

2015. jún. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Olvastam... óriási visszangja lenne ha elvennék a kupát.

az érmek is...tavaly a Realtól nem vették el...

..és még a Barcát hívják 'Uefalona'-nak..pff

2015. jún. 11. 17:11
 6/6 anonim válasza:

A BL döntőn Neymar golja nem volt les!!!!

Saját térfeléről indult,és ez esetben nincs les.Am meg ugy gondolom nem az a gol dontotte el Barca nyereseget.

2016. máj. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!