Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért szidja mindenki, hogy...

Miért szidja mindenki, hogy bevezették az Mlsz szurkolókártyát?

Figyelt kérdés

Én sokkal nagyobb biztonságban érzem magam.

Kislányként is sokat jártam meccsre, aztán egyszer a lelátón valahogy belekeveredtem egy tömegverekedésbe, persze engem nem akartak bántani, csak rosszkor voltam rossz helyen. Aztán többet nem is voltam, viszont egy távolabbi rokonom fradista, de nem csak fradi meccsekre jár, mindenfélére, és mindig balhézott. Nagyon sok alkalom volt, hogy pl. vérző arccal ment haza...egyszer kórházba is került. Meg ugye Angliába is volt régen az a tragédia amikor 96 szurkoló halt meg. Szerintem ezzel a módszerrel jól meglehet előzni ezeket a tragédiákat.

Mióta van a kártya, kimentem 2 válogatott meccsre és nagyon jó volt a hangulat, mindenki szurkolt...

Nem vitaszításként írtam ki, csak egyszerűen nem értem, hogy miért vannak ennyire ellene, aki mondjuk nem huligánkodni, hanem szurkolni szeretne. Ugyanúgy megteheti a kártyával is, nem?



#MLSZ #szurkolókártya
2015. jún. 13. 20:43
 1/4 anonim válasza:

Ha neked az szurkolás hogy ülsz a helyeden és hangosan se beszélhetsz akkor taps! (Volt rá példa nem olyan rég hogy fel mert állni a gruppenaréna székéből pár ember és egyből a biztonságiak feszengtek hogy vagy leülnek vagy mehetnek ki.)

Én nem fogom kiváltani hogy a seggem is be szkenneljék érte. Ja meg nem fogok azért a meccs előtt órákkal kiállni várni a buszt hogy úgy vigyenek a meccsre mint valami birkát!

2015. jún. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Mert a meccsre járásban pont az volt a lényeg,hogy lehet őrültködni,csoportosan garázdálkodni,verekedni,dobálózni.Így meg ugrott ez a fajta kikapcsolódási forma.A labdarúgás maga meg soha nem érdekelt.
2015. jún. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minek fizetnél egy olyan meccsért ahová el kell menni és csak csöndben ülve nézheted amikor otthon is megteheted ezt szinte ingyen.
2015. jún. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát, én voltam az utóbbi kettőn, és végig állt mindenki, legalábbis abban a szektorban ahol én voltam. énekeltek, ugráltak, tapsoltak, kiabáltak...de szerintem ezt lehetett hallani, nem tök k*ss volt. pont ez az, az ilyenek miatt volt szerintem jó ötlet bevezetni, mert ha téged nem érdekel a foci csak verekedni mész akkor menj el a kocsmába. Mi szurkolni megyünk és ez a kártyás rendszer szerintem lehetővé teszi.
2015. jún. 13. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!