Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha valaki 21 éves korában...

Ha valaki 21 éves korában kezdene el kosárlabdázni abból még lehetne egy NBI-es szintű játékos? Esetleg külföldi játékos?

Figyelt kérdés

Az egyetemen a kosárlabda edző/oktató azt tanácsolta, hogy érdemes lenne adni neki egy esélyt. Vélemények?

Előre is köszi a válaszokat.



2015. júl. 2. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem
2015. júl. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem sem, mert ahhoz, hogy NB1-es szintű 'tehetséged' legyen minimum 10 év kell hozzá (szerintem) és mire oda jutnál addigra szinte kiöregednél belőle. PERSZE ez csak az én véleményem, meg lehet próbálni, ne hallgass másokra, ha ez a vágyad próbáld meg!!!
2015. júl. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szerintem meg próbálhatod végülis ha van erőd és kedved hozzá ne akadályozzon meg semmi abban ha meg szeretnéd próbálni főleg ha az edző is bíztat rá
2015. júl. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2015. júl. 21. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!