Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tollaslabdával megéri komolyab...

Tollaslabdával megéri komolyabban foglalkozni?

Figyelt kérdés
Mindig is imádtam tollas labdázni, már nagyon kicsi korom óta tollas labdázom és szerintem elég jó vagyok benne. Most 16 éves vagyok és az lenne a kérdésem, hogy megérné-e a tollaslabdával komolyabban foglalkozni. Edzésre járni például meg versenyekre. Szerintem eléggé alul értékelt sport a tollaslabdázás. Tenisz meccset rengeteget látok meg rengeteg híres teniszezőt ismerek de a tollaslabdával nem vagyok így. Egyáltalán nem kapják fel annyira, mint a teniszt szóval ha tegyük fel nagy sikereket szeretnék elérni akkor nem lenne érdemes elkezdenem komolyabban foglalkozni vele mert nem nagyon hallani híres tollasozókról, nem?
2015. júl. 12. 16:22
 1/4 belapus ***** válasza:

Úgy rémlik, leginkább ázsiai versenyzők a legjobbak.Talán ezért kevésbé ismertek Ázsián kívül.

Azt gondolom megéri a tollaslabdával ( vagy bármilyen más sporttal ) foglalkozni.Az pedig csak rajtad múlik, hogy ezt versenyszerűen vagy hobbi szinten akarod folytatni.

2015. júl. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Érdemes komolyabban foglalkoznod a tollaslabdával. :-)

Világszerte nem számít alulértékelt sportnak, bár valóban az ázsiaiak a legjobbak. Arrafelé több száz millióan űzik, de Európában is milliós a rajongótábor. (Dániában a 3. legnépszerűbb sport, nekik már olimpiai bajnokuk is van, de sok német, francia, skandináv tollaslabdázik.)


Magyarországon 1960 óta hivatalos versenysport, de most van igazán felfutóban. Több magyar szerepelt már az olimpián és Bakuból az Európa Játékokról már élőben közvetítették a meccseket. Van olyan magyar csatorna, ahol minden héten mutatnak tollaslabdát.


Konkrét sportcsatornákat, klubokat, tollaslabda pályákat nem írok le, mert egyrészt sok van :-), másrészt nehogy reklámnak tekintsék. Ha internet-en beírod a keresőbe a tollaslabdát, mindent megtalálsz. ;-)

2015. júl. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tartalmas választ! :)
2015. júl. 29. 18:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Szívesen. :-)

Ha további infó kell kérdezz bátran. ;-)

2015. júl. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!