Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Csak én érzem úgy, hogy ha...

Csak én érzem úgy, hogy ha Dárdai marad, megverjük a románokat, és kijutunk az EB-re?

Figyelt kérdés
Bukarestben is csak egy téves játékvezetôi ítéleten, vagy egy óriási Nikolics helyzeten múlt a gyôzelem.

2015. júl. 14. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha nem is verjük meg őket (azért nem véletlenül 8-ikak a világranglistán), egy hajtós, izgalmas meccs lesz.

Dárdai tartást adott a csapatnak, de hiányolom belőle a kreatív támadójátékot. A görögöket lendületesebb játékkal szerintem legyőzhettük volna, de gyakorlatilag a meccs legelejétől a 0-0-ára hajtottunk. A biztos védekezés megvan, a tolódásos korszak óta ez is nagy szó, de több kellene támadásban ahhoz, hogy egy ilyen szintű csapatot megverjünk még itthon is. Ilyen játékkal Belfastban is inkább a döntetlenre van reális esély, pedig vissza kellene szerezni azokat a tavaly elhullajtott pontokat.

2015. júl. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem véletlenül nyolcadikak...?
2015. júl. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

"Mi az, hogy nem véletlenül nyolcadikak...?"


8. helyezett a FIFA világranglistán a román válogatott. Ennek az az oka, hogy igen jó eredményeik vannak a közelmúltból: lassan két éve veretlenek hazai pályán, gólt se sokat kapnak úgy általában (az elmúlt egy évben csak Magyarországtól és Moldovától kaptak egyet-egyet). Elég masszív csapatnak tűnnek, bár hozzáteszem, nagyon komoly válogatottal régen találkoztak már.

Szóval dögnehéz lesz, mert jobbnak tűnnek, mint amikor 2013-ban az utolsó pillanatban döntetlenre mentették a zártkapus meccset. De most legalább nem lesz zártkapus. :)

2015. júl. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ezaz... senki komollyal nem játszottak, csak a hollandokkal és mindkétszer kikaptak tőlük....
2015. júl. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Azért a dánokat megverték otthon, argentína ellen 0-0 Bukarestben (láttam az összefoglalót, nem voltak rosszak, nem csak védekeztek), nulla kapott gól Görögországban és Finnországban.


Nem azt mondom, hogy világverő csapat, de eléggé egységes benyomást kelt. Ellenünk meg mindig pörögnek. Szerencsére most a magyar válogatott is nagyjából rendben van, bár hullámvölgy szinte bármikor jöhet, ahogy azt megszokhattuk. Azt mondom, 50-50% esélye van mindkét csapatnak szeptemberben, nincs igazán vesztenivalónk a meccsen. Amin van, az az azutáni, észak-írek elleni ki-ki mérkőzés, mert őket kell megelőznünk, a románokat már aligha tudjuk.

2015. júl. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, a Hertha nem akarja, hogy így legyen...
2015. júl. 20. 17:59
 7/11 anonim ***** válasza:

A Herthát csak saját maga érdekli, az ő szemszögükből jó döntést hoztak. Fájó, hogy ma sokkal értékesebb egy akármilyen Bundesliga-kispad, mint a magyar válogatott szövetségi kapitányának lenni. :(


Nyilván Pali is mérlegelt, az ő friss karrierjének is ez volt a jó döntést, de nyilván neki is fáj. Ez van, kár ezen keseregni, a csapat megmutatta, mit tud, ennél most már nem adhatják lejjebb. :)

2015. júl. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
senkiben nem akarom összetörni a reményt, de az hogy Romániát megverjétek, az esélytelen. Nem egy világverő csapat, nem akarom fényezni a válogatottunkat, de azt elkell ismerni hogy jobb mint a magyar válogatott. Persze én is szeretném ha Magyarország kijutna Románia mögött az EB-re, végülis ha úgy veszem az a másik "hazám" függetlenül attól hogy román állampolgár vagyok.
2015. júl. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"az hogy Romániát megverjétek, az esélytelen"


Korántsem gondolom ezt. Emlékezz 2013-ra, amikor egy mostaninál gyengébb válogatottal majdnem sikerült, iszonyú mázlija volt a románoknak... ráadásul zárt kapus meccsen történt mindez.


Eleve nem értem, miért volna lefutott egy olyan mérkőzés, amelyen két, játéktudásban annyira egymástól nem távol álló csapat találkozik, ráadásul a papíron erősebb a vendég. Önbiztatni persze lehet, ha a románoknak szurkolsz, de a valóság ennél képlékenyebb lesz, jó, ha felkészülsz rá.

2015. júl. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
lélekben mind a két csapatnak szurkolok és akármelyik fog nyerni örülni fogok. Emlékszem a 2013-as meccsre.
2015. júl. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!