Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Komolyan gáz egy lánynak egy...

Komolyan gáz egy lánynak egy ilyen focicipő? És úgy általában a foci? 19/L

Figyelt kérdés

Csak hobbiból szeretnék focizgatni kicsit az öcsémmel, de innen-onnan hallom néha, hogy milyen gáz, ha egy lány szereti a focit (szó sincs róla, hogy fanatikus lennék vagy ilyesmi, életemben kb. 4x fociztam, azt is csak hülyeségből).

Eléggé megtetszett ez a cipő, amit linkelek alul, és gondoltam, hogy beszerzek én is egy ilyet. Azért is, mert ha az öcsémmel szeretnék játszani kicsit, akkor jó lesz, és talán amúgy is hordanám, ha csak elugrok a boltba vagy kutyát sétáltatni.. Egy szó, mint száz, a kérdés az lenne, hogy furcsán néznének rám, ha ilyet hordanék?


[link]


2015. júl. 16. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
ha csak ezt viselnéd és amúgy semmi mást nem,akkor szerintem lehet furán néznének néhányan.
2015. júl. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem laza. Valami sportos szettel királyul nézne ki.

Az meg ne zavarjon, hogy hogy néznének rád. Az csak kényelmetlenné teszi a hordását ;)

2015. júl. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia, én is ilyen Futsal cipőkben szoktam utcan járkálni.

Nezik a cipőt lehet tetszik nekik nem tudom, de ne zavarjon.

Mellesleg minden fiatal ezekben járkál 14/f

2015. júl. 22. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Azt vegyél fel ami neked tetszik, es ne erdekeljen, hogy esetleg "furcsanak szamit e", vagy, hogy egyesek mit gondolnak...:) Az szamit szerintem furanak, ha nem azt hordod, ami valalojaban bejön!


De mellesleg ebben semmi "furcsasag" nincs, ne aggodj!:)

2015. júl. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!