Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Akik romániába mentek még...

Akik romániába mentek még tavaly válogatott mérkőzésre, kaptak olyan fekete Magyarország- os polót, vagy vett mindenki magának?

Figyelt kérdés
Még annyi, hogy attól hogy nem voltam romániába, de van olyan pólóm akkor felhúzhatom a hazai meccsre? Vagy az csak az elitnek jár, akik voltak idegenben is?

2015. aug. 4. 19:56
 1/8 anonim válasza:
Mindenki vett magának,felvenni felveheted,de leginkább a keménymag hordja.
2015. aug. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
B középbe leszek én is és az idegenbeli meccseken kívül szoktam járni...szóval nem lesz gond a beilleszkedéssel, csak tudni akartam, hogy ez egy kiváltság-e és csak azok húzzák akik kint voltak. De szerintem az első magyar gól után úgy is levetem...
2015. aug. 5. 10:56
 3/8 anonim válasza:
Bent leszel a stadionban?
2015. aug. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, a B középben.
2015. aug. 6. 10:34
 5/8 anonim válasza:
Nem bántásból,de az ultrák kint lesznek,legalábis én így tudom
2015. aug. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet igazad van. talán engedélyezik, hogy a stadion előtt kivetítőn nézzék és akkor lehet pirózni is..
2015. aug. 7. 13:49
 7/8 A kérdező kommentje:
Utána nézetem és tényleg... :S
2015. aug. 7. 14:28
 8/8 anonim válasza:
Kint nyugodtan lehet pirózni :-D mondjuk szemétség amit az mlsz művel
2015. aug. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!