Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Élő fogadásnál ez hosszú...

Élő fogadásnál ez hosszú távon jó stratégia lenne?

Figyelt kérdés
80-90. perc között fogadok arra, hogy az eredmény már nem változik. 3 napig próbálkoztam vele, 100 Ft-os téttel, hogy ne legyen gond ha nem jön be, és 320 forintot nyertem vele, ami nagyobb tétnél már elég jó lenne nekem.

2015. aug. 9. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez meccstől is függ. Egy adok-kapok kikimeccsre nem éri meg sőt egy 5-ös kolbásznál sem fogadnék hogy nem rúgnak még egyet.

De ha pl 3-1 és látod hogy leült a meccs szerintem nyugodtan tehetsz rá.

De ne vedd készpénznek amit mondtam, csak a meglátásom írtam le.

Sok sikert

2015. aug. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Vidi nemrég nyert 0-1 ről,az utolsó percekben .Ezért szép a foci. Halott ügy !
2015. aug. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hosszú távon nem jó, de gondolom már kipróbáltad. :)

Ha nem és kíváncsi vagy, hogy miért nem, akkor kifejtem.

2015. szept. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
persze, hogy érdekel :-D
2015. szept. 9. 18:12
 5/5 anonim válasza:

Egy darabig én is nyomtam ezt és az a tapasztalatom, hogy csak nagy összeggel érdemes játszani, hogy legyen rajta profit, mert nagyon kicsik a szorzók.Általában 1,10 alatt szokott lenni(under x,5 piacon, ha erre gondolsz).


Pl.: 10€-val raksz 1,10-re =1€ profit

Legközelebb rakhatsz 11€-val 1,10-re=1,10€ profit, tehát össz:12,10€

12€*1,10+alaptét=13,30€

13€*1,10+a=14,60€

16€

17,60€

19,10€

21€


Tehát min. 8 fogadás kell, hogy megduplázd a pénzed.Ha minden fogadás után a profitot félre rakod, akkor sem jobb a helyzet.


-Ha sikerül, akkor kezdheted előröl csak akkor már a profittal játszol, hogy meg tudd tartani a pénzed és ne kelljen feleslegesen rizikóztatnod.Persze ekkor a profit kisebb mint lehetne, de biztosabb.Szóval megint nyolcszor kell nyerned zsinórban, aminek még kisebb az esély, mint elsőre.


-Ha nem, akkor hozzá kell nyúlnod a tartalékhoz.Ilyenkor már azért kell tökéletesnek lennie a sorozatnak, hogy nullán légy.


Mert ugye mindig kell, hogy legyen tartalék (alaptét többszöröse).


Az, hogy 1,10-nél inkább kevesebb szokott lenni csak tovább rontja az esélyeket.Pláne, hogy elég sokszor szokott gól esni a 80. perc után.Még ha nagyon alaposan szűröd a meccseket, akkor is becsúszik.

Én úgy csináltam, hogy nem raktam félre a profitot.Folyamatosan az összes pénzemet felraktam.Igaz, hogy 18€-ból csináltam pár százat ezzel a módszerrel, de szerintem csak a szerencsének köszönhető.Gyorsan stratégiát váltottam.Legutóbb megint el akartam kezdeni ezt és jól meg is szűrtem a meccseket, mégis a legelső meccsen el is buktam mindent.A legdurvább, hogy ekkor nem volt tartalékom.Így nulláztam le magam fél perc alatt. :D

Rövid távon lehet, hogy sikerül profitot termelned vele, ha szerencséd van, de hosszú távon elég gyérek az esélyeid.

Ha van erre valami kidolgozott stratégiád neked is, azt szívesen meghallgatnám.Hátha többet tudok segíteni.

Szólj ha valami nem volt világos.Vagy hogy te mit csináltál/csinálnál másképp.

2015. szept. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!