Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kivizetik a tippmixem?

Remziii kérdése:

Kivizetik a tippmixem?

Figyelt kérdés
Eltéptem a tippmixem mert ideges voltam. Azthittem elmegy de végül nyertem. Megvan képformájában meg megvannak a darabjai is a tippmixnek. Ki tudom váltani valahogy? Szelvény számmal vagy a vonalkód fölötti számsorral melyikkel Pls Help 30ezer forint.

2015. aug. 9. 21:14
 1/10 A kérdező kommentje:
*Kifizetik
2015. aug. 9. 21:16
 2/10 anonim ***** válasza:
ragaszd össze, úgy, hogy a szám olvasható legyen beütik és kifizetik
2015. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

de hiányzika közepéből...melyik szám kell amúgy???

mert képen is megvan

2015. aug. 9. 21:28
 4/10 anonim ***** válasza:
a vonalkódnál a hosszú számsor
2015. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

sry h tudatlan vagyok de kettő van az alső vagy a felső vagy mind 2?

van 1 hosszab meg rövidebb

2015. aug. 9. 21:34
 6/10 anonim ***** válasza:
mind kettő
2015. aug. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
de van egy olyan szabály hogy csak sértetlen tippmixnél fizetik ki... de ha normális (pesten a deáktéri csávót tudom ajánlani ha pesti vagy (bár röhögni fog) ha beütésileg meg tudja oldani akkor segít.... de ha parasztot fogsz ki akkor szivás.... legközelebb légy nyugodtan. tegnap egy orosz meccsem 1:0 volt 86. percben egyenlítettek bütivel így jött be...
2015. aug. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy ha azonosítható a szelvény, akkor kifizetik, bár jogukban áll nyereményigényléshez kötni a kifizetést, ha a szelvénnyel kapcsolatban valami kétség merül fel.

És legközelebb tényleg ne dühöngj, a meccs addig tart, ameddig a bíró le nem fújja. Addig bármi megtörténhet.

2015. aug. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat végül nem fogadták el...pedig nálam volt a szelvény és látszott szinte minden rajta...arra hivatkoztak hogy sok volt a visszaélés vele.
2015. aug. 13. 20:54
 10/10 anonim ***** válasza:
vidd be másik helyre
2015. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!