Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippmix mestert keresek :D...

Tippmix mestert keresek :D Van itt ilyen ember? : )

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szeretnék belevàgni ebbe a Tippmix dologba, de mivel lány vagyok ezért egyedül nem sokra megyek, szükségem lenne egy olyan emberre aki keni-vàgja,tudja mire kell tenni,van tapasztalata benne, általában nyer is a megjàtszott meccsekkel és szívesen segítene nekem ebben a tanàcsaival... : )

Van itt ilyen emberke esetleg? : P

Köszönöm.



2015. aug. 15. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
itt vagyok, kenem-vágom a témát :)
2015. aug. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olyan ember nincs aki mindig nyerne. Én amikor elkezdtem játszani tök hülye voltam a sporthoz, de úgy is lehet nyerni. Pusztán statisztika alapján rakom a meccseket.
2015. aug. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
itt vagyok, írj privátban nyugodtan :)
2015. aug. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

El kell, hogy keserítselek, de ez nem így megy.

Ha ez ilyen egyszerű lenne, hogy valaki beszél róla kicsit, aztán egyből onnantól kezdve dolgoznom sem kell, mert százezreket nyerek mixen, akkor már rég csődbe ment volna minden fogadóiroda.

Nem hiába szerencsejáték, ugyanis a szerencsének nagyon nagy szerepe van benne. Olyan, hogy valaki folyamatosan nyer, gyakorlatilag nincs. (A nagyzoló haveroknak meg nem kell mindent elhinni, és a Facebookra is mindenki csak a nyertes szelóit tölti fel, a veszteseket természetesen soha.)

Nem egy olyan emberrel beszéltem, aki azt állította, hogy ő állandóan masszívan nyereséges. Amikor arra került a sor, hogy "oké, akkor egy hónapon keresztül írd meg, hogy melyik nap mit tettél, és meglátjuk, hogy tényleg mindig nyersz-e", vagy egyszerűen nem mertek belemenni, vagy pedig nagyon hamar, pár vesztes nap után meggondolták magukat. Vajon miért?

A másik dolog, hogy ennek így egyszerűen nincs értelme. Egy vadidegen mond valamit, te meg mechanikusan megjátszod? Persze, a te pénzed, de ne csodálkozz, ha bukni fogsz.

Tanácsokat persze szívesen adok, de a tanácsot ne keverjük össze a konkrét tippekkel.

2015. aug. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
első vagyok, én adtam neki konkrét tippeket, szelvényt, de ő nem rakta meg, pedig bejött volna... ezek után segítsetek neki :D
2015. aug. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Segítek szívesen:)
2015. aug. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5. Gonosz vaaagy ::') Azért tettem azt, mert önfejű voltam :''DDDDD De ezt mondtam is :DDD tanulópénznek jó volt .. :D
2015. aug. 25. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!