Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi lesz, ha 09. 04-én kikapunk...

Mi lesz, ha 09. 04-én kikapunk a rOMÁNOK ellen?

Figyelt kérdés

Oké, 3. Világháború, de most komolyan... Mindenki a Magyar csapatot éljenzi de mi van, ha véletlen kikapunk?


Nem a TrollFoci-tól vagyok, nem akarok kikerülni oda, csak ugye minden eshetőséget figyelembe kell venni...



2015. aug. 15. 23:24
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
77%

Ki mondta, hogy nem kaphatunk ki? Mindenki azt mutatja kifelé, hogy lehetetlen a vereség, de belül tudja, hogy természetesen ez is előfordulhat. Ott kezdődik a "harc", hogy pozitívan állunk hozzá. Ezzel is erősíti magát és az összetartozást a magyar szurkolói társadalom. Ez így sokkal jobb, mintha azt olvasnánk, hogy "ejj, lenne esély" meg "talán". Úgy kell hozzáállni, hogy megnyerjük.


Végre látunk egy nem egymeccses pozitív látásmódot a magyar szurkolóktól. És az a helyzet, hogy ez jogos. Reális esély van, hogy kijutunk, ami már rég nem fordult elő.

2015. aug. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha kikapunk, akkor gyakorlatilag meg kell vernünk az Észak-íreket és a Görögöket (mindkettőt idegenben) és hozni a kötelezőt Feröer ellen. Ha megverjük a románokat, akkor sem vagyunk még kint amúgy.
2015. aug. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:

Mi lenne? Megyünk Belfastba kikaparni a három pontot ugyanúgy, ahogyan egy győzelem után tennénk.

Amit furcsállok az egészben, hogy úgy ugrunk neki a románoknak, hogy az új kapitány nem is meccselt a csapattal. Oké, hogy a háttérben ott lesz Dárdai, de ettől függetlenül is ráfért volna a csapatra egy felkészülési meccs.

2015. aug. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
semmi
2015. aug. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
Mi történne? megy tovább az élet.
2015. aug. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
19%
akkor kikaptunk... egyébként nem hinném, hogy ki fogunk kapni, van végre egy jó keretünk, Dzsudzsák, Stieber, Némó, Niko, van egy nagyon jó szövetségi kapitányunk, kint le tudtunk ikszelni, legutóbb itthon zártkapus meccsen is meglett az iksz, azóta meg még jobbak lettünk, plusz reális esély van hogy kijutunk az EB-re, és a legnagyobb rivális ellen hatalmasat léphetünk előre, tudják a fiúk is hogy minden magyar velük van, nagyon motiváltak lesznek.. ugye ultrák nem lesznek bent szervezetten, de én azt mondom, ha még minden mellé amit felsoroltam a bentiek tudnak egy normális hangulatot csinálni (egy román meccsre azért mindenki összeszedi magát szerintem, plusz 20ezer ember azért már csak összehozza), akkor ki is tömjük a románokat.. 3-0/3-1 :)
2015. aug. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Úgy legyen! :D
2015. aug. 16. 20:36
 8/38 anonim válasza:
28%
Olyan nincs, hogy kikapunk! :D
2015. aug. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim válasza:
32%
Természetesen meg van a lehetőség arra, hogy kikapunk, de nagyon kicsi, mert most Dárdai Pali nagyon felkészítette a csapatot, és lemondása után is egy jó edzőnk lett Bernd Strock személyében. Ha meg kikapunk, akkor inkább azt kérdezném, hogy mi nem lesz. A válaszom pedig erre a kérdésre, hogy Románia... Az nem lesz
2015. aug. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
13%
úgyis kikapunk Hala Romania Visca el Romania !!
2015. aug. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!