Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szeretnék játékvezető lenni?

Szeretnék játékvezető lenni?

Figyelt kérdés

Szeretnék foci bíró lenni.Megnéztem az MLSZ oldalán a felnőttképzést és találtam róla információkat,de elég elévültek.(Itt van amit találtam: [link] )

Hol tudnék érdeklődni ezzel kapcsolatban?Ez OKJ-s szakmának számít?Ha igen a munkanélküli támogatja?


2015. aug. 22. 04:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem OKJ-s, ez egy UEFA által akkreditált képzés, nem támogatja semmi. Viszont a tanfolyam díja (plusz a felszerelés amit neked kell megvenned) kb. egy hónap alatt megtérül, attól függően, hogy milyen gyakran küldenek, ami pedig függ a megyétől is.

Majd november eleje környékén nézelődj a focibiro.hu-n, vagy az mlsz.hu-n, mert decemberben szoktak indulni a tanfolyamok. Illetve, ha jól tudom, ha netán a Debreceni Egyetemen tanulsz, akkor szabadon választott tárgyként felveheted.

2015. aug. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem.Hát az MLSZ oldalán nem sok információ van.2012-es időpontok vannak kint.
2015. aug. 22. 13:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Melyik megyében akarsz jelentkezni?
2015. aug. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pest
2015. aug. 22. 17:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a megyeihez mennél akkor


Budapest (Magyarországi Evangélikus Egyház kollégiuma, 1077 Budapest Rózsák tere 1)

Fenyvesi Szabolcs 30/774-2693 pmi.jv.1213@gmail.com


ha pedig Budapestre


Budapest (1053 Budapest, Curia u. 3.)

Vámos Tamás 70/320-4762


Idén ők voltak a képzésért felelősek.

De még egyszer, majd november vége felé kezdj keresgélni és akkor is fent lesznek az elérhetőségek.

2015. aug. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm.
2015. aug. 22. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!