Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Jordan érában volt lehetőség...

Szuperpocok kérdése:

A Jordan érában volt lehetőség idehaza NBA meccset látni?

Figyelt kérdés

A rendszerváltás utáni időkre gondolok. A kilencvenes évekre. Adott valamelyik TV akkor NBA meccseket? Vagy csak összefoglalók mentek?


91'es születésű vagyok. És egy kicsit bánom, hogy csak kosaras kártyákon és a Space Jam-ben láthattam M.J-t :D



2015. aug. 23. 11:38
 1/5 belapus ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem, DSF-nek hívták azt a német sportcsatornát, amelyiken lehetett nézni, a döntőt biztosan.
2015. aug. 24. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy emlékeszem, a TV3-on (vagy valamelyik olyan csatornán, ami mára már megszűnt), szombat, és/vagy vasárnap délelőttönként leadtak egy-egy mérkőzést. Ez kb. 97-98-ban volt valamikor, de nem sokáig volt műsoron (talán) az alacsony nézettség miatt. Én egy Lakers - Sonics meccsre emlékszem, talán az egyetlen amit láttam. Hétvégente, inkább egész nap lent lógtunk a téren a haverokkal; nem volt türelmünk a tv előtt tunyuláshoz. :D
2015. aug. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2015. aug. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen a TV3-on valóban közvetítették a 97/98-as szezont. Pont Jordan utolsó Bulls-os szezonja volt az.


A videót meg pont akkor találtam meg miután kiírtam a kérdést :D

2015. aug. 24. 11:56
 5/5 szántóvető ***** válasza:

én is bánom nagyon hogy nem adtak meccseket akkoriban.a SuperSonics volt a legjobb a '90-es évek közepén csak sosem jött össze a bajnoki cím..

Kemp-Payton-Schrempf-Hawkins-Perkins:ez a csapat a legjobb volt..

de szívesen megnézném a DreamTeam I olimpiai menetelését újra mert már nem emlékszem rá :(

2015. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!