Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki nyeri a US Opent szerintetek?

Ki nyeri a US Opent szerintetek?

Figyelt kérdés

Férfiaknál Djoko? Esetleg Murray?

Nőknél Serena? Vagy Azarenka veszélyes lehet?



2015. aug. 30. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Az idei nyílt nemzetközi tenisz versenyt, az Us Opent Djokovics fogja megnyerni. A nőknél sem lehet kérdéses, hogy ki nyeri meg az idei Us Opent. Egyértelmű, hogy Seréna megnyeri az Us Opent. Ráadásul, hazai közönség előtt játszhat.
2015. aug. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Nőknél szerintem elég egyértelmű. Nagy meglepetés lenne, ha nem Serena nyerné.

Férfiaknál azért jóval nyitottabb verseny lehet. A Djoko, Federer, Murray, Wawrinka négyesből szerintem mindenkinek van reális esélye a végső győzelemre, de kétségtelenül Djokovic a legnagyobb favorit.

2015. aug. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Federernek szerintem nem sok esélye van, tény hogy Djoko a legesélyesebb, utána Murray és Wawrinka.

Esetleg Tsongának lehet esélye egy utolsó nagy dobásra.

2015. szept. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Federernek nem sok esélye van lol :D:D:D okké, nem sok meccset láthattál te sem


sztem nem nyer Serena

2015. szept. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Utolsó.

Nézzük úgy a dolgokat, hogy nem vagy elvakult Federer szurkoló.

Ő már 34 éves. Már nem úgy regenerálódik a teste 3-4-5 szettes meccsek után, mint egy 28 évesé.

Ha reálisan nézzük a dolgokat Federer vagy 3 szettben verné meg Djokovicot a döntőben, vagy sehogy. Érdemes vissza gondolni a wimbledoni döntőre. Federer extra formában játszott, Murrayt lemosta a pályáról. De észre kell venni, hogy Ő már nem lesz fiatalabb, és Djokovic felőrölné Őt egy 4-5 szettes meccsen most. Wimbledonban 2.5-3 szett után Federer elfáradt, és ezt látni is lehetett, főleg a lábmunkáján, és Federer kedvenc borításáról beszélünk..

Ne érts félre, nem vagyok egy Djokovic imádó, sokkal jobban szimpatizálok Federerrel, vagy Wawrinkával, de ez a valóság amit leírtam. A Szerb uralja a férfi mezőnyt már 4-5 éve lassan.

2015. szept. 1. 17:26
 6/9 A kérdező kommentje:

Még egy nagyon fontos dolog szól Djokovic mellett, amit az utóbbi időben vettem észre.

Ő a meccs előre haladtával nem hogy fáradna, hanem pont a 3. 4. 5. szettben játszik a legjobban, a többi játékossal ellentétben.

Gondolj vissza Wimbledonra az Anderson elleni meccsre.

Anderson 2-0 ra ment. Nézd meg Djokovic a 3. és a 4. szettben hány ki nem kényszerített hibát ütött összesen.

2015. szept. 1. 17:30
 7/9 A kérdező kommentje:
Szóval fejben, fizikailag mindenkinél erősebb most.
2015. szept. 1. 17:31
 8/9 anonim válasza:
Serena Williams és Novak Djokovic
2015. szept. 3. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem vagyok elvakult federer szurkoló, de majd a végén meglátjuk. djoko sokat szenved mostanában, roger meg újjászületett, én azt mondom h ő nyeri
2015. szept. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!