Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » STEVAN JOVETIC, ADEM LJAJIC,...

STEVAN JOVETIC, ADEM LJAJIC, IVAN PERISIC. Ki tud a legjobban irányító, támadó középpályást játszani?

Figyelt kérdés

Szerintem Jovetic, mert Ljajic elég gyors így inkább szélső. Perisic ugyanez és még a passzai sem olyan jók.


Vagy nem jól látom?



#Ivan #JOVETIC #LJAJIC #PERISIC
2015. szept. 6. 14:02
 1/1 anonim válasza:
Irányító,támadó ahogy mondod ezek a játékosok elég jók gondolom az ő stilusukat szereted én nekem a személyes kedvencem Fàbregas viszont statisztikák és forma alapján ez a klasszikus forgató gólpasszokat kiosztó játékos aki kimagaslik a többiek közül az David Silva utolsó 3 szezonjában 49 gólpasszt osztott ki ezen kivűl még De Bruyne is elég jó főleg az ára alapján amiért a Manchester citybe igazolt aztán Andrea Pirlo is eléggé ezt az irányító szerepet kapta el persze még lehet említeni Rakitic/Modricot de ők már nem azok a klasszikus irányítók
2015. szept. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!