Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kezdő ping-pong-os vagyok,...

Kezdő ping-pong-os vagyok, ütővásárlás előtt állok, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Ma voltam először edzésen, imádtam, hosszú távon szeretném folytatni. Ott szinte mindenkinek Joola márkájú ütője van. A Decathlonból szeretnénk venni ütőt, úgy is mennénk kutyaeledelért holnap. Csütörtökre már meg kell, hogy legyen az ütő, mert most az edzésen csak egy félig törött ütőt tudtam használni, mert mindenkinek saját kell. Milyen márkát ajánlotok? (nem vagyok teljesen kezdő, hobbiból sokat játszottam a nyáron, csak nem egyesületben)

2015. szept. 15. 20:54
 1/2 anonim válasza:
Én versenyszerűen ping pongozok, nekem Donic van de jó még a Tenergy, Joola, Killerspin és a Stiga. Használd egészséggel és gyakorold az összes ütést, főleg a pörgetést, mert ha azt tudod, akkor mindent tudsz.
2015. okt. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A válasszal biztos elkéstem. Rakj egyet össze ami százszor jobb lesz mint bármelyik kész ütő.
2016. szept. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!