Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Győri Audi ETO KC vagy FTC-Rai...

Győri Audi ETO KC vagy FTC-Rail Cargo Hungaria? (Kézilabda)

Figyelt kérdés

Ti nektek melyik a szimpatikusabb??

Nagyon sok fórumon olvasom és látom, hogy a két szurkoló tábor mindig összeveszik különféle okok miatt.

Én megértem mind a két szurkolótábort(ETO szurkoló vagyok), de néha olyan hülyeségeken vesznek össze.

Például hogy a Györben sok a külföldi játékos. Nem kevés, de a magyar játékos még mindig több. Nem értem ehhez a dologhoz a Fradi szurolóknak mi közük van. Nem az ETO szurkolók hibája, bár szerintem elfogadott hogy ennyi légiós van ráadásul elég minőségi légiósok, nem úgy mint a Siófokon...de ez másik téma.

Ami még nem tetszik az az hogy mikor tavaly a Fradi megnyerte a bajnokságot, annyira szidták a Győrieket, hogy "na most legyen nagy a pofátok" meg "ennyit az összevásárolt csapatról"

Szerintem a Fradi szurkolók kicsit tulzásba estek, és ezt most tényleg minden rosszindulat nélkül mondom, de elne ájuljanak már maguktól azért mert a csapatuk 2008 után megint nyert egy bajnokságot...az ETO szurkolók sosem csinálnak ilyet, hogy szidják a Fradisokat..pedig akkor nekük is lehetne joguk szidni a nemtudom hány Fradi ellen megnyert bajnoki és kupagyőzelem után.

Félreértés ne essen, nekem nincs bajom a Fradi szurkolókkal, föleg nem a csapattal, de kiváncsi vagyok a ti véleményetekre is.

(Ui: Visszatérve a légiósokhoz, ha a Fradi vezetősége úgy dönt, hogy lehetne a csapatnál 3-nál több légiós, bizony őkis dugig lennének vele..)

Plusz még egy kérdés (tudom túl sokat írok)

Korós Dorina miért nem válogatott??????????????????????

Amit művel az a kislány a pályán tavaly óta az valami hihetetlen. Mindig a csapata egyik legjobbja...Nem értem miért nem válogatott. És NA-t sem értem, mikor a spanyolok ellen játszottunk, természetesen bekellett hívni Korós mellé egy fiatal fradi jobbszélsőt is. (Lukács Viki) Nehogy véletlen kimaradjon már. Megint nem a Fradi ellen szól, de szerintem Lukács fele annyira jó, mint Korós..Mellesleg a válogatottban a balszélső elég hiányposzt, és azt sem értem ott miért Kovacsics játszik...mikor ő irányító..Főleg hogy most Tóth megsérült, Görbicz pedig nembiztos hogy tud még szerepelni a VB-n. Szucsánszkit én amúgy sem tartottam sose irányítónak inkább átlövőnek, tehát ezen is ellehet gondolkozni. Jobbszélbe pedig nem kell a fiatal Fradi palánta, mivel NA amúgy is annyira ragaszkodik Kovacsicz Mónikához(számomra érthetetlen okokból kifolyólag) és ottvan még Bódi, aki most azért nem nyújt olyan egyenletes játékot, de remélem összekapja magát, és ottvan még Orbán Adrienn is, aki szerintem fényévekkel jobb a két elődjénél, mégis kevesebb szerepet kap. Igaz, még ő sem épült fel teljesen a sérüléséből, de azért figyelembe lehetne őt is venni.



2015. szept. 17. 15:41
 1/4 Suvorov ***** válasza:

egyértelmüen fradi rühellem a ilyen gusztustalan észnélkül összevisszavásárolgato csapatokat mint a audi meg a sok gusztustalan nagyképü divatszurkoloikat is


Szerintem a Fradi szurkolók kicsit tulzásba estek, és ezt most tényleg minden rosszindulat nélkül mondom, de elne ájuljanak már maguktól azért mert a csapatuk 2008 után megint nyert egy bajnokságot...az ETO szurkolók sosem csinálnak ilyet, hogy szidják a Fradisokat..pedig akkor nekük is lehetne joguk szidni a nemtudom hány Fradi ellen megnyert bajnoki és kupagyőzelem után.

tise ájujatok már el magatoktol amennyi lovét tol belétek évek ota a audi nem nehéz folyamatosan verni a joval szegényebb csapatokot világ leggazdagabb csapata vagytok azt vesztek meg akit akartok nemtudom mit arcoskottok állandoan igy könnyü kupákat nyerni

eto szurkolok sose csinálnak ilyet? dehogynem csinálnak ilyet audis divatszurkolok is szidják állandoan a fradit meg ha kikapnak nemzetközi kupába akkor is állandoan ottvannak kárörvendeni

2015. szept. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves első, félreértetted, én nem a divatszurkolókról beszélek, hanem sajnos a törzs szurkolókról
2015. szept. 18. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:

mindkettő :)

minkét csapat más utakon jár, jelenleg más célokkal. A Fradi néhány éve még a béka segge alatt volt anyagilag. A Szucsánszki-Zácsik-Németh-Szamoránsky négyes tartotta életben a csapatot. Azóta is takarékosabb a csapat költségvetése, és ez látszik az igazoláspolitikájukon is.

Ami számomra nem szipmatikus a Fradiban az a beállós halmozás és a nemzetközi szinten lassú játék.

A Bajnoki címet pedig helyén tudja kezelni a Fradi. Zizi és Elek is elmondta, hogy tudják, hogy nem AZT az ETO-t győzték le.

Az meg, hogy a 'szurkeszek' mit írkálnak névtelenül fórumokon...kit érdekel? :)


A játékosokhoz:

Korsós a tavalyi évben, és leginkább tavasszal formán kívül volt, kb ziccereinek jó ha a felét tudta csak értékesíteni, ez egy balszélsőtöl iylen szinten nem teljesítmény. Viszont, az utóbbi meccseken rendre a csapat egyik húzóembere, jó százalékkal lő szélről, ha így folyatja, akkor mindeképpen be kell, hogy hívja NA.


Kovacsics szintén, tavasszal formán kívül játszott, de nála nem nagyon látni javuló tendenciát az új szezon kezdete óta. Nem jobb Szucsánszkinál. Zizi a magyar bajnokság egyik legjobb kettesvédője lett. Támadásban, pedig nagyobb vezér mint Misi, és stabiilabb formában is van.

Jah, és Misi sem az a született irányító. Szerinted miért dobálják ide-oda? Mert annyira nélkülözhetetlen középen? Ezzel maga az egyesülete is elismeri, hogy jaja irányító vagy, de legyél még mellé szélső meg ballövő...de tudjuk, Ő egy jolly joker, és az is, mert igazi győztes típus.


Lukács és Korsós két külön poszton játszik, és csak a B keretbe lett behívva, nem kell ebbe semmit belelátni.


Jobbszélre meg kit szeretnél, Kovacsiczon meg Bódin kívül? Orbán sérült, aki szóba jöhet az még pont az általad leszólt Lukács lenne. Orbán figyelmebe volt véve, de ha sérült akkor miért kell a válogatottba követelni, nem értem.


és végül nekem is engedj meg egy kérdést: Miért nem kérdezted, hogy Planéta miért volt a válogatottban nyáron? Tavasszal semmit nem mutaott, nem játszott a saját csapatában sem! Miért nem höbörögsz, hogy Ő benne miért bízik ezek ellenére is NA?

2015. szept. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Második kommentelő. Fura így ezt más szemszögéből látni, de neked is teljesen igazad van. Planétát sosem szerettem játékosilag, fogalmam sincs miért van a válogatottban, és azt sem tudom hogy Győrben miért van. Számomra nagyon sok megváloszalhatatla kérdés van, főleg a válogatottal kapcsolatban. :)
2015. szept. 24. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!