Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van itt olyan aki rendszeresen...

Van itt olyan aki rendszeresen nyer tippmixen és esetleg tu dna nekem segíteni, tippeket adni?

Figyelt kérdés
2015. szept. 25. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:

ne szórd a pénzed hülyeségekre :) akik "állandóan" nyernek általában állandóan buknak is, csak 1 nyertes után elfelejtik a 10 vesztest

persze vannak ilyen duplázós taktikák, de ennyi erővel rulettezhetnél is és ott nem kap ki a barsza 1,2es oddsért

2015. szept. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ahogy a kivételesen intelligens válaszodban is benne van, általában, veszteken rajta az emberek... de engem nem általában érdekel, pont ezért írtam, hogy olyan írjon aki rendszeresen nyer. Szövegértés 0, lehet tiplizni.
2015. szept. 25. 22:31
 3/10 anonim ***** válasza:

senki nem nyer rendszeresen, mert nem lehet

mert úgy van kitalálva, hogy a ház nyerjen

2015. szept. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
most ha azt írom, hogy több olyan embert is ismerek aki heti szinten 50-100-ezreket keres rajta, akkor nyilván az lesz a válasz, hogy akkor miért nem kérem meg őket, hogy segítsenek. azért mert nem vagyunk olyan viszonyban. úgyhogy aki itt azt mondja, hogy nem lehet vele nyerni az ne kommentezzen ide, mert lehet...
2015. szept. 25. 22:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Az az ember még nem született meg.
2015. szept. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

nem a kaszinóról beszél... hanem a tippmixről.. okoska..

ott igen.. de a tippmix más.. Apám nyeret 5000 ft 300 ezret nyert.. és hallottam olyanról aki nem dolgozik ebből él..

2015. szept. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 horex ***** válasza:

Hogyne, majd elárulom neked itt nyilvánosan, mi?


Van aki a tőzsdéböl él és én is kapok emileket hogy "keress napi 1000 USD-t könnyedén", közben meg millióan csóróskodnak

Miért nem tipmixelnek szerinted?

De bizonyára lehet nyerni ezen is, csak nagyon mélyen ismerni kell az összes csapatot, azok háttereit, bennfenteseit stb. akikre fogadni lehet.

Végezz egy OKJ tipmix tanfolyamot és a net is tele van jó ajánlatokkal.

Floorball Warberg-Storvreta hogy adnád?

2015. szept. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Moon_Walker ***** válasza:
A szerencsejáték a butaság adója.
2015. szept. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 attisattis válasza:
Abból kell kiindulni hogy a bunda irányitja a focivilágot és minden szinten jelen van. Annyira képbe kell kerülnöd, hogy ki tudd választani, melyik meccsek vannak előlre lejátszva. Ehhez ismerned kell az öszes szereplőt: a bajnokságokat, játékosokat, edzőket, birokat, szóval telljesen képben kell lenni. Pl egy nagy csapat (mondjuk a Manchester)tétmeccset sosem ad el, de tétnélküli meccsen egy kis csapat ellen (magas odds)kikap vagy leixel. Ebben van a nagy pénz.
2015. okt. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha volna olyan ember aki mindig nyer akkor rögtön becsukna az összes fogadóiroda a világon vagy azonnal több millió dolláros állásajánlattal keresnének fel.
2015. okt. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!