Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek játszhatok már...

Kutyagyerek kérdése:

Szerintetek játszhatok már úgy hogy műtve van a karom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kapus vagyok és Május 30.-án eltört egy meccsen az alkarom amit meg is műtöttek. Fémet raktak bele, és novemberben veszik ki, azaz 1,5hónap múlva. Az orvosok azt mondták hogy nem szabad így játszanom, edzeni se edzhetek. De edzésre viszont rendszeresen járok,de nem állok kapuba és tesizek is. Pénteken lesz egy teremfoci bajnokság a suliban, nemtudom hogy nagy bajom lehet ha védenék ott. Szerintetek?



2015. szept. 30. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
A műtő orvosod azt mondta nem lehet, akkor a gyakoris józsi véleménye felülbírálja?
2015. szept. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom hogy nem kéne védened...
2015. okt. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Edzeni szerintem lehet. Ha nem állsz kapuba, akkor biztosan, elvégre kéz- vagy kartörést követően ennél sokkal kevesebb idő elteltével a mezőnyben már játszani is szoktak játékosok. Legfeljebb gipszet vagy valami merevítőt viselnek meccs közben. Talán még kapusedzéseket is lehetne, mert ott akivel gyakorolsz, az tudja szabályozni, hogy milyen erős labdákat küld neked kapura. A meccsen védést viszont biztosan nem javaslom, ha az orvos nem engedélyezte, mert ott akármilyen erővel megrúghatják a labdát, és könnyen újabb sérülés lehet belőle, ha még nem forrt rendesen össze. Esetleg még az eredetinél is súlyosabb, ha az a fém vagy micsoda, ami bent van, elmozdul vagy eltörik...
2015. okt. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hülye lennél játszani.. Fém van a kezedben ,ha az orvosok aztmondták ,hogy nem,akkor az Nem marad!

Gondolj csak bele.. Elmesz a meccsre vedeni,lesz valami bajod,megint megmutenek es honaookig nemjatszhatsz.. Ezt a masfelet meg kibírod :*

2015. okt. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem még pihentesd, de utána nyugodtan vissza állhatsz a kapuba, nekem is a jobb csuklóm ripityára tört, s drótozták, míg a balt csak gipszelték, pihentettem kb fél évig, s ugyanúgy vissza álltam a kapuba, majd egy meccs közben sikeresen eltörtem az ujjam, a csavart benne hagyták, s úgy védek. Majd idővel ráérzel, hogy milyen mozdulatok azok amiket el kell kerülnöd, mert ha úgy védesz az fáj.


De ez személytől is függ, próbáld meg, s ha megy akkor folytasd nyugodtan. :)

2016. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!