Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi értelme van kuncsorogni...

Mi értelme van kuncsorogni Messi, Neymar meg CR7 mezekért/autogramokért?

Figyelt kérdés

Amikor a yt videókon látom azt a sok őrjöngő szurkolót, akkor mindig elgondolkozok, hogy lehet valaki ennyire elvakult fanatikus, hogy hosszú órákat álljon a kordon mögött egy világsztár érkezéséig, aki lehet meg sem áll egy percre sem, mert a focistáknak szigorú menetrendet kell betartaniuk. Most komolyan, ha ebay-en vagy bárhol eladnék egy Neymar autogrammal ellátott mezt, akkor mennyi pénzt érne? Vagy egyszerűen ez egy "ereklye" egy szurkolónak? Nekem régóta kedvenc csapatom a Barcelona, minden meccsüket megnézem és többször is voltam kint élőben, de meg sem fordult a fejemben, hogy meccsen vagy azon kívül "üldözzem" valamelyik játékost. Persze ha sikerülne elcsípni egy másodpercre egy játékost, akkor kérnék egy autogramot, de ez a videó egyszerűen nevetséges: https://www.youtube.com/watch?v=iWC1UPuGD5k

Hogy élhet ennyi idióta a földön, akikre ilyen nagy hatással van egy ember?



2015. okt. 1. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák. Én is olyan vagyok, mint te, annyi különbséggel, hogy nekem nincs kedvenc csapatom, de az aktuális BL-meccseket például már több mint 15 éve minden este megnézem. Az viszont biztos, hogy nem fizetnék meg nem állnék sorba semmilyen relikviáért.
2015. okt. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egykor több pénzt fog érni, mint most. Lásd, a régi pop és egyéb hírességekért is csomóan állnak sorban, hogy minél többet fizessenek egy aláírt cuccért (beatles, michael jackson). Egyszerűen ilyen az emberi természet... Ami elmúlt, az többet ér mint ami van
2015. okt. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is álltam 2 órát Cristiano Ronaldo-ért az esőben és voltam miatta Barcelonában meccsen (amin kb 10 perceg játszott). De nekem egy álmom vált valóra akkor is ha ő nem foglalkozott vele, én láttam és ez a lényeg.
2018. jún. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!