Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan fejlődjek, hogy nagyobb...

HyperVenomZX kérdése:

Hogyan fejlődjek, hogy nagyobb állóképességem legyen (tovább bírjak futni/focizni)?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és nagyon szeretek focizni. 2015 nyarán kezdtem "újra" focizni, (ezelőtt nem nagyon fociztam), de most szeretném elkezdeni rendesen. A cselezés,labdakezelés terén annyira nincs gond, a baj azzal van, hogy nagyon nagyon hamar kimerülök, és emiatt az egész játékom elveszik. Most 9. osztályos vagyok, és 7. illetve 8. osztályban egyetlen tesi óránk se volt. Mit tegyek, hogyan, hogy nagyobb kitartásom,állóképességem legyen? (Ahogy ez fejlődik, úgy a játéktudásom is javul), de ha lehet szeretnék arra is választ kapni, hogy, hogyan fejleszthetném a játéktudásom is. Köszönöm előre !

2015. okt. 10. 02:52
 1/2 Titusztitusz ***** válasza:
Pl. kezdjél el futni...Először csak kb.1-2 km-es távon, aztán fokozatosan emelve az adagot kb. 10-15 km-t...Vagy még többet ha bírod majd...Futás közben pedig időnként gyorsíts-lassíts is a tempón...
2015. okt. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is legelőször a futás jutott eszembe, és ahogy leírtad, teljesen benne vagyok a dologban. Köszönöm!:)
2015. okt. 10. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!