Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kijut a foci válogatott az EB-re?

Kijut a foci válogatott az EB-re?

Figyelt kérdés
2015. okt. 17. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg ha a norvegokat kapjuk, de a tobbi csapat erosebb mint a mi valogatottunk, persze egy foci mecs mindig keteselyes (3), szoval barmi megtortenhet.
2015. okt. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szlovéneket oda vissza. :D Aztán kint megverjük a románokat... na meg fociban is. :D
2015. okt. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 _Harry Potter_ válasza:

Jó lenne azt mondani, hogy igen, de nem ilyen egyszerű a helyzet. Ha az íreket kapjuk, akiknek kb a 90%-a a Premier Ligában rúgja a bőrt, akkor elég csekély esélyünk lesz rá, hiszen a mi játékosaink gyengébb bajnokságokban, vagy itthon fociznak. Ha a norvégokat kapjuk az megint nehéz ellenfél, szerintem fizikailag jobb csapat, elsodornak minket az egyéni küzdelmeknél. A dánokról nem tudok sokat mondani, legutóbb megvertük őket valamelyik tétmeccsen de igaz, az ő szemszögükből annak már nem volt jelentősége. De még így is szerintem jobb csapat, mint a miénk. Szlovénia ellen lenne a legnagyobb esélyünk. Én a következőt a kijutásra, teljesen reálisan számolva:


51%, hogy kijutunk, és 49%, hogy nem.

2015. okt. 18. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Norvégiát kaptuk.
2015. okt. 18. 14:52
 5/5 _Harry Potter_ válasza:

A 2 találkozó nem tűnik gólzáporos meccsnek. Nehéz lesz, viszont van esélyünk. Koncentrálni kell majd végig.


Ha jól olvastam, idegenben kezdünk. Ez nagyszerű, mert a pótselejtező első meccsén nem lesz nyomás a csapatunkon hazai közönség előtt. Kint nyugodtan focizhatunk. Én azt mondom, a siker kulcsa az lenne, ha rúgnánk ott egy gólt minimum. Nem kizárt, hogy az idegenben lőtt gólnak nagy jelentősége lesz. Tehát egy idegenbeli 1-0-ás sikerrel előnyben várhatnánk a hazai mérkőzést.

2015. okt. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!