Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Végleg harangoztak a magyar...

Végleg harangoztak a magyar labdarúgó válogatott EB részvételének így, hogy Norvégiát kaptuk, vagy felébred a csapat és végre CSAPAT lesz csupa nagybetűvel?

Figyelt kérdés
Nem úgy mit hazai pályán Romániával vagy az utolsó percekben elhullajtott pontokkal É-Írországban és a csúfos Görögöktől elszenvedett vereségkor amikor 2-szer is vezettünk majd elkótyavetyéltük a győzelem lehetőségét görögbe.

2015. okt. 18. 14:04
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
27%
Akármi is lehet, de tény, hogy nem mi vagyunk az esélyesek. Messze nem.
2015. okt. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%
A norvégok kifiléznek minket. Ők meg örühetnek, hogy végre kijutnak az EB-re, mert eddig mindig balszerencsések voltak e téren, pedig mindig is jó csapatuk volt. Örültem volna, hogyha legalább őket kikerüljük, erőnlétben messze jobbak a magyaroknál, nem tudom, hogy fogják bírni a tempót ezek a gyenge fizikumú magyar focisták. Én nagyon szorítok nekik, és remélem, nem lesz igazam.
2015. okt. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 _Harry Potter_ válasza:
100%

Szerintem nem jártunk olyan rosszul, bár a szlovénoknak jobban örültem volna.


A másik topikban is írtam, hogy kemény meccs lesz, és mivel idegenben kezdünk mindenképpen gólt kellene szereznünk. Azt gondolom, hogy a meccseken nem lesz góleső, így az idegenben rúgott gólnak nagy jelentősége lehet. Ha kint mondjunk kihúzunk egy 1-0-ás győzelmet az jó. De még egy 2-2-es döntetlen sem lenne rossz, hiszen ha utána a második mérkőzésen itthon kihúzunk egy 0-0-át, vagy egy 1-1-et, akkor idegenben rúgott több góllal mi repülünk Franciaországba.


De nem kell annyira előre gondolkodni, elsőként az legyen a feladat, hogy Norvégiában jó eredményt érjünk el, és mindenképpen rúgjunk gólt vagy gólokat!!!

2015. okt. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 _Harry Potter_ válasza:
100%

Ja, és a fő kérdésre válaszolva: Nem mi vagyunk a meccs esélyesei, de szerintem kijuthatunk.


Az nem baj, ha lebecsülnek minket, sőt annál jobb! Úgy legalább meglepetést tudunk majd okozni. :D

2015. okt. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!