Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 3+1 focitaktikát tudnátok írni?

3+1 focitaktikát tudnátok írni?

Figyelt kérdés

Budapestem lesz egy bajnokság és kéne egy jó taktika hogy nyerni tudjunk.

3 mezőnyjátékos + 1 kapus

Előre is kószönöm a válaszokat!



2015. nov. 2. 16:11
 1/4 Eric J.T. válasza:
Attól függ milyen kaliberű játékosok vagytok,milyen stílusba tudtok játszani
2015. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van egy technikás játékos aki jól tud cselezni és gyors, másik jó befejező csatár én meg jól lövök távolról.
2015. nov. 2. 21:28
 3/4 Eric J.T. válasza:
Szerintem a legidealisabb az lenne, ha a befejezotoket egeszen kapu ele feltolnatok, te maradnal a leghatrebb , a technikas pedig kitolva picit oldalra ( a labahoz megfelelo oldalra) kettotok kozott lenne, a befejezo jatekos mindig ellentetes oldalra menjen a labdahot kepest es varja az ivelest illetve a passzot, ha a technikas meg tudja verni az emberet csellel akkor erdemes a szelen felvinnie, neked fele menni a tavoli lovesre a harmadik meg varja a betett labdat. Ha gyorsak vagytok akkor kenyszeritobol gyorsan fel tudtok jutni a kapuig. Vedekezesnel ha gyorsak vagytok akkor szoros emberfogas, ha valamelyikotok nem olyan gyors akkor o alljon hatrabb szinte solrogetonek a masik ketto pedig vedekezzen zonat.
2015. nov. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Ha valakinek van még ötlete az nyugodtan írja le.

2015. nov. 4. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!