Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen bajnokságokat tudtok...

Milyen bajnokságokat tudtok ahol nagy százalékban döntetlen kimenetelű lesz a mérkőzés eredménye?

Figyelt kérdés

Fogadás miatt keresem ezeket.

Tudtok esetleg olyan oldalt ahol esetleg rangsorolni tudom a bajnokságokat az alapján, hogy mennyi döntetlenük volt. Olyan bajnokságokra volna szükségem ahol nagy százalkéban döntetlenek a meccsek(francia 1,2, Német bundesliga 1,2, Olasz a,b). Pl fociban van jó pár bajnokság ahol ha akár az összes meccset megtenném akkor nyereménnyel zárnám az évadot.Nyilván nem ez a taktikám, de ezeket a bajnokságokat részesítem előnyben. Illetve ha más sportágakban az oddsok és a döntetlen százalékai alapján megéri döntetlenre fogadni akkor azok is érdekelhetnének.

Illetve még olyan bajnokságok érdekelnek ahol egymás után következnek a meccsek és nem egyszerre mennek(ez a duplázáshoz hasznos) amiket ismerek: dán, horvát, spanyol. Nekem ezek a technikák beváltak már, csak a lehetőségeket szeretném bővíteni.

Tud nekem ezekben segíteni valaki?



2015. nov. 7. 00:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Olasz 2. Francia 2. De osztalytarsam mar kiprobalta a taktikat es nem mindig jon be... en az egesz sportfogadast nem ajanlom foleg nem penz szerzes celjara. (Pedig en nyeresegesen szaltam ki, de egy ido utan fuggo lesz az ember)
2015. nov. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!