Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A híres focisták az utcán is...

A híres focisták az utcán is köpködnek?

Figyelt kérdés
Mert a pályán mindig azt csinálják, vajon az utcán is szoktak?

2015. nov. 7. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Eloszor gondolkodj el azon hogy miert csinaljak a palyan. Ha megvan a valasz, akko nincs kerdes. Ha nincs akkor segitek
2015. nov. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom milyen mikor lefutsz több kilométert és megváltás mikor köphetsz egyet. éppen ezért kérdezem hogyan tudják megállni hogy az utcán ne köpjenek mer nekem valamikor ott is megesik.mer elég könnyű rászokni (szerintem)
2015. nov. 7. 19:56
 3/4 A kérdező kommentje:

vannak öregemberek akik nem futkoznak még is köpnek akkorát az utcán mint egy bakelit lemez

itt látszik hogy rálehet szokni

2015. nov. 7. 19:58
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Lehetetlen rászokni, azok az öregemberek egyszerűen bunkók vagy erős dohányosok. A focisták viszont azért köpködnek, mert aki dinamikusan végigfutott már valaha 90 percet, az tudja, hogy akkor olyan érzés a nyál az ember szájában, mintha tüskés fémgolyókat szopogatna. Én legalábbis ehhez tudnám hasonlítani. Ez nem kézilabda, hogy 5 percenként lecserélnek és lazán kortyolhatsz egyet.
2015. nov. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!