Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a különbség a Nike futball...

Mi a különbség a Nike futball cipő kollekciói között?

Figyelt kérdés

Érdekelne, mi a különbség a Nike futball cipő kollekciói között:

Mercurial: ,,explosive speed"

Hypervenom: ,,deadly agility"

Tiempo: ,,dominating touch"

FootballX: ,,small-sided remixed"

Magista: ,,unstoppable playmaking"


Van különbség köztük vagy csak a dizájnban eltérőek? Melyiket használjátok, melyiket ajánlanátok?



2015. nov. 13. 09:36
 1/3 Clark Kent.. válasza:

Nem tudom. Én amikor fociztam/járkáltam bennük, mindegyik ugyan olyannak tűnt.


Egyébként nálam a Total 90-es volt a best. Kár, hogy olyan már nem gyártanak. A Nike azóta sem tudott egy normális futball cipőt sem megcsinálni. Ami van, az mind elég gagyin néz ki. Egyedül a Timepo maradt meg a régiek közül (most is olyan van), de a régi jobban tetszett.

2015. nov. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Clark Kent.. válasza:

Ez alapján úgy tűnik, hogy van különbség köztük, hiszen még a total 90-ek között is volt különbség:


[link]


(Az 1. kommentben én a Total 90. II-ről beszéltem).

2015. nov. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Erdekelne a valaszod válasza:
Első cipőm total 90 volt, és így visszagondolva az egy álomcipő, nagyon imádtam. A comfort teljesen rendben lenne még ma is, csak lehet hogy az ellenfél le nézne ha ilyen cipőm lenne (mert ugye ma már minden a pénz és a kinézet)
2016. jan. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!