Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan tudnék felgyorsulni, a...

Hogyan tudnék felgyorsulni, a futótechnikámon javítani, hogy megálljam a helyem csatárként a pályán?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és u19-ben játszom egy megye osztályú csapatban, ahol azért kell hajtani rendesen.

Most jelentkezek egy fociakadémiára, mert mások szerint meg van a tehetségem hozzá, csak lassúcska vagyok még.

Ezért kérem a tanácsotokat, hogy hogyan tudnél felgyorsulni minél hamarabb.

Pl. a 100 m-ert 15 mp alatt futom, ami az én koromban borzalmas.

Kérlek segítsetek!


2010. márc. 19. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
K*rva egyszerű: gyakorlással.
2010. márc. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha van benned tehetség, akkor arra van az akadémia, hogy javítson az értékeiden!!!majd ott megmondják, hogy mi szükséges ahhoz, hogy gyorsabb légy!

de megnyugtatásul:nem minden csatár gyors. a fociban pedig nem 100m-re kivetítve kell nézni a sprintet! hisz elég, ha 1 ütemmel előbb lépsz ki, mint a védők :)

2010. márc. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jó, de mégis mit gyakoroljak? nem sprintelgethetek összevissza, annak nem sok értelmét látom.


Egyébként azért akarok gyors lenni, hogy felvegyenek az akadémiára, mert ismerek ott egy pár játékost, aki ezerszer fürgébb nálam.Ezért is gondoltam, hogy "megtanulok" gyorsabban futni. :)

2010. márc. 20. 10:44
 4/8 anonim ***** válasza:
a terdedet emeld magasabbra es a karoddal is lokd magad
2010. márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
fuss hegyre naponta legalabb haromszor s vegy a hatadra egy taskat s tegy bele valami nehezeket.s csak ugy tudsz jol futni ha mindig nehezebb terepen futsz s majd ha a focipalyan kell jatszanod akkor ugy futsz mind a villam
2010. márc. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az utóbbi két tanácsot köszönöm szépen, és meg is fogadom.
2010. márc. 20. 20:21
 7/8 SzabóTamás válasza:
Énis 15 vok.Sportiskolás.Egy nap 10-11 órát focizunk.A megyei válogatott kapitánya vagyok.A kérdésedre a megfelelő válasz:emelj súlyt a lábaiddal.Kondizz,és fuss rengeteget.
2010. márc. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fussál mondjuk naponta(vagy ahogy érzed) 10x50 métert,de azt teljes erőbedobással csináld,hagyjál ki köztük szünetet,addig pihenj.
2010. máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!