Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Úgy néz ki, hogy fogok járni...

Úgy néz ki, hogy fogok járni fociedzésre, mire számítsak?

Figyelt kérdés

A helyi csapat alig van meg, én meg 1-2éve már komolyabban is foglalkozok a focival tehát naponta gyakorlok stb. (most 14 vagyok), 2barátom a hetekben kezdett el járni, igaz ők jobbak tőlem, de ismerek még párat aki jár és ők meg tőlem rosszabbak jóval, szeretek focizni, szeretném csinálni és szerintem menne is, idővel sokkal jobb lehetnék még. Viszont van egy kérdésem, hogy az első edzésen nem lesz olyan, hogy pl. megpróbálnak felidegesíteni, hogy mennyire gurulok be egyes helyzetekben vagy ilyenek? Ja és heti 2x 2óra edzés van, plusz hétvégente egy meccs, szerintetek így nyár elejére simán lehet jó testem? Szeretnék úszni járni meg ilyenek, futni is kijárnék még az edzések melletti napon, a kajámmal nincs gond mert sok oldalon néztem, és nem is eszek semmi cukros-fehérlisztes sz*r dolgokat meg nem is iszok ilyeneket.

Mit szóltok hozzá?

14/F


2010. márc. 20. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
a focitól várod, hogy jó tested legyen?a foci a b*ziknak való. attól hogy futsz és focizól soha az életbe nem lesz jó tested... de 14 évesen mit akarsz? menyél legózni
2010. márc. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
89%

barátom elég régóta focizik és jól kigyúrták. Igaz már 19 éves. :) 14 évesen még ne nagyon várd, hogy nagyon izmos leszel. EZ függ nagyon az érettségedtől amúgy. Majd, ha 16 leszel (sztem akkor érdemes, és nem is káros már) mehetsz kondizni is. Habár a foci miatt nem lehetsz nagydarab mert nem szabad túl gyúrni magad. Szerintem ebben a korban még elégedj meg azzal, hogy jó alakod van és jól bírod a tempót. Akkor minden rendben lesz.

Ha jó a csapat nem lesz gond, hogy piszkálni fognak, de ez mindenhol előfordulhat. Illeszkedj be, de ne mutasd magad 'nagymenőnek'. :)

És, ha később is focizni szeretnél úgy igazán komolyan, később válts csapatot ahol heti 5x van edzés/meccs. De, ha hobbi szinten szeretnéd akkor elég lesz ez is szerintem. :)


Első válaszolónak gratulálok... ;) :D Miért kéne legóznia középsuli előtt?? :D Amúgy az sem rossz dolog edzés után, ha szeretsz legózni. ;)

17/L

2010. márc. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A második válaszolónak nagyon köszönöm, az elsőbe meg inkább nem kötök bele... idióta.

Várom a további válaszokat!

2010. márc. 21. 12:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Arra, hogy eleinte szekállhatnak, de ne legyél te se sündisznó, hanem próbálj egyből haverkodni a neked elsőre szimpatikusnak vélt alakokkal, aztán úgyis befogad a csapat, ha elég jófej vagy és a pályán is tudsz alkotni;)
2010. márc. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg komolyan gondolod a focit és van elég akaraterőd hozzá akkor nem csak eljársz fociedzésre azt jónapot, hanem mellette keményen edzel! Akkor elérhetsz valamilyen szép testalkatot. Ismerek olyat, aki lábsúlyokkal nyomja a focit azt akkora a vádlija mint a fejem! Egyébként nem tudom miért mindenki a focit választja, mert szerintem egy ratyi sport! Pff de utálom, pedig jó vagyok benne
2010. márc. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az én barátom is focista és nagyon jó teste van:)Szerintem jó h focizol mert formában tart.sok sikert:)
2010. máj. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az első válaszolónak üzenem,hogy a foci rohadtul nem a b*ziknak való és hogy ki kéne tiltani a gyakorikerdesek.hu oldalról ezt a bu nkót.Amúgy sok sikert a focihoz :)
2010. máj. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!