Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek elkezdjek szteroid...

Szerintetek elkezdjek szteroidozni, amerikai foci mellé?

Figyelt kérdés

Egy Nyugat-Európai országban lakok és tanulok.Most vagyok végzős gimista. Amerikai focit sportolok és elég jól megy,több poszton is elsősszámú játékos vagyok a csapatba,pedig a felnőttek közé felhoztak és van 4 válogatott játékosunk is. Szóval úgye most végzős vagyok és ezért az edzőm megkérdezte,hogy hol szeretnék továbbtanulni. Megmondtam neki hogy nézelődök Amerikába is hátha tudnék amerikai foci ösztöndíjat szerezni. Ekkor behívott a szobájába és mondta, hogy nem fognak elvinni csak ha nagyon nagyon jó vagyok és ahhoz kellenek a szteroidok mert ők is így csinálják Amerikában.Mondta, hogy 1 gyerek már megcsinálta előttem,meg hogy ismer egy orvost....


A suliban sem vagyok rossz, simán tudnék egy jobb egyetemre menni,de ugye Amerikába amerikai focizni is szívesen mennék nagyon. DE hogy megéri ezért szteroidokhoz nyúlni,mi van ha belehalok vagy lesérülök aztán vége a karrieremnek és ezért vágom tönkre a májam meg mindenem..Vagy egyszerűen megéri így szerintetek? Ti belevágnátok?


Nem a szüleimmel élek,ők az amerikai focit sem szeretik ezért őket végképp nem akarom erről megkérdezni.



2015. nov. 25. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre én annyit mondok, hogy a jövőd akkor sincs bebiztosítva, hogy ha szerekhez nyúlsz. Amerikában nemzeti sport, szóval rengetegen űzik és attól, hogy te itthon egy megyei csapatban kiemelkedő vagy közel sem jelenti azt, hogy nagy jövő áll előtted Amcsi földön. Én mérlegelném a helyzetet és ha van rá lehetőség, hogy ösztöndíjhoz juss akkor megfelelő szerrel (nem a legolcsóbb pirulás hulladékkal) megfelelő ellenőrzés alatt, megfelelő módon (a végén levezetés stb, hogy minél kevesebb kárt okozzon) megfontolandó lenne, de szerintem ha annyira jó lennél akkor már kellett volna hallanunk rólad. :D Csak ha tényleg nagy jövő áll előtted akkor belemennék, de egy edző találgatására, hogy talán nagy sportoló válhat belőled nem mennék bele...
2015. nov. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokan úgy csinálják, hogy belevágnak, egy kúra nem tesz semmit, aztán max nem jön be.
2015. nov. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért szteroidozni, mert amerikai focis ösztöndíjat akarsz fölösleges. Nem fogsz kapni ösztöndíjat. Lehet, hogy ez most rosszul hangzik neked, de ahogy írták népsport, csomó amerikai diák jelentekezik még rajtad kívül. Mellettük meg nincs esélyed, mert akik jelentkeznek azok elit gimik elit focicsapataiból jelentkeznek. Azok meg már 6-7 évesen elkezdtek amerikai focizni. Túl nagy a lemaradásod velük.

Inkább nézz valami európai egyetemet, ami foglalkozik esetleg amerikai focival vagy egy komolyabb európai amerikai foci csapatot.

2015. dec. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!